Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereséskor a 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséskor a 30 feletti nőknél akik már gyereket szeretnének, érdemes leírni hogy genetikailag örökölhető betegségem nincs?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 13:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Előny ha említed kezdő leveledben ezt a nőknek?
2016. aug. 14. 13:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te a kezdő leveledben a genetikai állományod próbálod bemutatni, szerintem sok választ nem fogsz kapni. Ne azzal akarj nyitni, hogy te mekkora jó apa akarsz lenni, mikor még nem is ismered a nőt.

Legyél humoros, hallgasd meg a mondanivalóját, figyelj rá.

Sok más férfinek sincs örökölhető betegsége, mégsem akarnak ezzel villogni. Ezt szerintem felejtsd el.


30F

2016. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez nem marhavásár. elég, ha megemlíted, hogy gyereket is szeretnél még.
2016. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy ezt te sem állíthatod biztosra. A genetika több annál, mint amit te magadon érzel.
2016. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#3: Pedig a társkereső oldalak igenis marhavásárok. Szerinted miért írják ki a nők, hogy "alacsony pasik kíméljenek" vagy "180 feletti pasik érdekelnek"? A többi kritérium (kinézet, iskolázottság) ennek fényében már nem is tűnik annyira embertelennek.
2016. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 akar fontos a kulso,akar nem valakinek,akkor sem a masik genetikai allomanya izgatja a bemutatkozo emailben.

Sok parkeresoben raadasul mar az adatlapnal ki kell tolteni h van-e gyereked,veled el-e es szeretnel-e meg.Boven eleg kezdesnek.

2016. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valakinek fontos, de a legtöbb ember nem úgy tekint magára, mintha valami tenyészállat lenne... Ez a "hogy faragjunk a semmiből is előnyt" című előadás következő része. Most már a férfiak azon kívül, hogy "rendesek", "nem verik a nőt" és "van munkájuk" már azzal is nőt akarnak szerezni, hogy nincs betegségük... Igazán romantikus és spontán. Mikor megkérdezi a kisgyerek hogy ismerkedtetek össze, akkor anyuka majd megmondja, hogy "Drágám, felmentem a netre és kiválasztottam a legjobb törzskönyves fedezőkant akinek minden papírja és szűrése megvan. De azért a Buksit is szeretjük persze."...
2016. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!