Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnátok írásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnátok írásban meggyőzni, hogy merjek nyitni a srácnál?

Figyelt kérdés
Le is hurroghattok
2016. aug. 16. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből sem áll kezdeményezni, erre csak a lúzer/életképtelen/szerencsétlen/nyámnyila egyének nem képesek. Ilyeneket szoktak írni a nők.
2016. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmiből nem áll, de nem mindenkinek van bátorsága. Meg van, akit elküldenek, s az behúzott farokkal távozik. Elég kellemetlen. Ezért kell erőt gyűjteni
2016. aug. 16. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt tudom, csak azt másoltam be, amit a gyávapasizó nők írnak ide.
2016. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami kölcsönös jelzésnek kell lennie ha kezdeményezni akarsz. Ha idegenhez is mész oda az a minimum hogy a tekintetetek összetalálkozik. Gondolom nem úgy tervezel nyitni hogy a kezébe nyomod a bugyid. Normális pasi nem fog durván elküldeni. Neki ez dícséret, dagasztja az egóját. Hány éves vagy/vagytok?
2016. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Sz**arj az egész világra ennyi. Csak azt kell gondolni ebben a mai elb**aszott világban, hogy "ki nem sz**arja le?"


Mást nem tudok javasolni :)

2016. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha meg sem próbálod nem nyerhetsz, csak azzal fogod ostorozni magad hogy mi lett volna ha? Heteken, hónapokon vagy éveken át. Inkább lépj, légy bátor és legrosszabb esetben elbuksz, de így egyrészt van 50% esélyed nyerni, másrészt nem lesz meg az a rossz szájíz hogy nem próbáltam meg.
2016. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 26 ő pedig pár évvel idősebb lehet és egy nehéz eset, szerintem kicsit gátlásos. Nem tudom megközelíteni, mintha be lenne zârkózva
2016. aug. 16. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezekszerint ismered, így nem lesz nehéz ürügyet találnod
2016. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!