Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol tudnék magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol tudnék magamhoz való lányt találni?

Figyelt kérdés
20 éves, 185 centiméter magas, sovány, kékszemű és világosbarna hajú fiú vagyok. Még nem találtam egyetlen megfelelő lányt. Nem vagyok kétségbeesett, de kezd zavrni ez a helyzet. A kishúgomnak már kb. negyedik pasija van, nem irigylem tőle, de kezd idegesíteni a turbékolásuk. Mindenki azt mondja, válogatós vagyok, pedig ez a tulajdonság egyáltalán nem jellemző rám. A lányok és a fiúk is azt mondják nekem, hogy jóképű vagyok. Nem értem mi a gond. Köszönöm a jóindulatú tanácsokat.

#lány #szerelem #randizás #párkapcsolat #társkerési problémák
2016. aug. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
De most frankon mit varsz? Semmit nem mondtal magadrol, csak adtal egy szemelyleirast. Azt se tudjuk, mit akarsz.
2016. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább belsö tulajdonságokról irj milyen vagy milyet keresel? vagy te csak arra mész,hogy közös képen jól mutassatok?. Magasságod jó amugy sok lány, utálja ha a pasi alacsonyabb, sovány háááát azt ahogy én értelmezem nem jó, mackós vagy kigyurt pasikat keresik.
2016. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érzelgős fiú vagyok, verseket írok, egy időben romantikus filmeket/sorozatokat néztem. Néha, ha magamban vagyok, sírok. Egyetemre járok, van egy 16 éves Fiat Punto-m, az ismerőseim szerint jól vezetek és sohasem voltam részeg. Szeretek olvasni és a családommal tölteni az időt. Imádom az állatokat, van 2 kutyánk és 3 macskánk.
2016. aug. 20. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak társkeresők és egyebek.

Sokan elítélik de, pedig ott is lehet ismerkedni és őszintének lenni a másikkal.

A lényeg ha 185 centi vagy es elmesz a randira ne akkor derüljón ki igazanol csak 160 vagy stb mert máe volt pár ilyenbe részem.

2016. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-es Őszintén sajnállak. Én lehet, hogy 12 évesen voltam 160. Próbálkoztam társkereső oldalakon, de a lányok átvertek. Hazudtak nekem a lelkivilágukról és a kinézetükről is. Nem érdekelte őket semmi, csak mennyi pénz van a bankszámlámon.
2016. aug. 20. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad le hogy te milyen lanyt keresel kulsore es belsore... gondolom minimum egy formas test-kerek fenek-formas cici-derekig ero haj- gyonyoru arc kombot... mas lanyokkal meg bunko vagy esetleg keresztulnezel rajtuk.
2016. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!