Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közel egy hónapi ismerettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel egy hónapi ismerettség után miért nem mutatja be nekem a barátnőm a 4 éves kislányát?

Figyelt kérdés

Most válik a férjétől de külön élnek régebbóta. Az a furcsa hogy mindig nálam szeretne talizni, nála pedig csak akkor ha a kislány lefeküdt, alszik a gyerekszobában. Tehát úgy tűnik mintha nem szerené ha engem véletlenül meglátna a gyerek. Azt mondja hogy azért, mert korai.

Ez számomra hihetetlenül hangzik mert gyereket is akar még tőlem, sőt hosszú távú kapcsolatot velem. Most akkor mi van, kamuzik vagy mi van mert nem értem. Légyszíves segítsetek!


2016. aug. 24. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Jogos az anyuka viselkedése és ez a normális, h amíg nem 1000%-os a kapcsolat, addig nem mutogat be a gyereknek fűt-fát! Mit akarsz 1 hónap elteltével? Nem kell ezen meglepődnöd... Az én párom is már apuka volt és a lányát kb fél év után mutatott be... Pedig ugyanúgy komolyan gondolta a kapcsolatot akkor is!
2016. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A 4 éves kislányát? Ez ostobaság bocs.
2016. aug. 24. 20:37
 3/26 anonim ***** válasza:
mutatta be * javítva
2016. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Rendben de nem vagyok fű vagy fa.
2016. aug. 24. 20:39
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod? 1 hónap még semmit nem jelent. A legtöbb elvált embernél meg fél év sem... Ha már most ennyi idő elteltével ilyen telhetetlen és türelmetlen vagy akkor sajnálom, h a nő ismét csalódik, mert neked megkönnyítened is kellene az életét nem csak a puncira összpontosítani!
2016. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van a nőnek. 4 éves gyereknek is meg van a magához való esze. Elkezdi neki megmagyarázni a gyerek szintjén, te meg lelépsz. Kezdheti újra magyarázni. Egy hónap, mondjuk úgy, nulla még.
2016. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek akarod, hogy 1 hónap után bemutassa a gyerekét.

Az én párom gyerekével is kb fél év elteltével találkoztunk. Szóval nagyon ráér még az a találkozó...



Nekem inkább az a fura, hogy közel egy hónap ismeretség után azt mondja, hogy gyereket akar tőled?

2016. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy a gyerek kicsi, nem hülye! Sok okból nem mutathat be neki! 1 hónap az még kb semmi én azon is csodálkozom, hogy egy hónapnyi ismerkedés se telt el, de már jártok és másik gyerekről beszélgettek.. ilyen rövid idő alatt egyáltalán nem lehet kiismerni a másikat... Egy gyermek lelkivilaga meg teljesen más tészta.. gondolj bele, esetleg majd bemutat neki, netán a gyermek megkedvel, de aztan történik valami és szakítotok... Elveszít valakit aki kedves lett neki.. egy gyermeknek talán ez jobban felforgatja a kis világát... arról meg ne is beszéljünk, hogy mégcsak a szülei is most mentek szét! Szerinted neki milyen lehet, hogy apa meg anya nincs együtt? Eléggé rossz lehet neki.. Netán a végén még téged hoz ki bűnbaknak, hogy "A bácsi miatt nincs anyu meg apa együtt" .. egy gyermeknek magyarázhatod, hogy ez nem így van, azt fog elhinni amit ő akar.. pláne, hogy nem tudhatod, (vagy nem tudom, hogy tudod-e) hogy mi az apának ehhez a hozzáállása. Lehet hogy ő még uszítaná is őt ellened... ezer meg ezer érv lehet, hogy miért ne mutasson be...
2016. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap még nem komoly ismeretség, ráadásul épp válás közben van, a gyerek 4 éves, kicsi, de nem hülye, teljesen érthető a nő viselkedése. Mi van, ha mégse jön össze a kapcsolat hosszú távon? A gyereket nem kell megkavarni.

Mi lett volna, ha te vagy ilyen helyzetben gyerekként, ez eszedbe jutott már? Hogy mondjuk ott vagy 4 évesen, a szüleid válnak, aztán anya beállít egy új pasival, akit még alig ismer...

2016. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul gondoljátok mert nem én hajtok rá hanem fordítva. Már az elsö randi után ledobta magát és őszintén reméltem hogy nem ezt teszi, hazamegy stb. Én már voltam annyi nővel 40 éves koromig hogy nem a szexre hajtok már.
2016. aug. 24. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!