Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gond az egyesek szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az egyesek szemében, ha valaki nem keres társat (bármelyik nemből)?

Figyelt kérdés

Nem olyan értelemben, hogy direkt és szándékosan nem akar párkapcsolatot, hanem olyan értelemben, hogy nem keresi ezeket az eshetőségeket. Nem antiszociális, de csak akkor pasizik/csajozik, ha egy társaságban vagy valahol megismerkedik valakivel, aki tetszik neki. Tehát adott emberrel próbál kapcsolatba lépni, nem keresi direkt a lehetőségeket.


Én személy szerint például nagyon utálom, amikor beszélek valamiről (itt-ott jártam), és az első kérdése mindig az mindenkinek, hogy volt-e ott valaki, aki tetszik, pedig baromira nem azért mentem oda.


2016. aug. 24. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést régen én is feltehettem volna, amikor még érdekelt, hogy mások mit gondolnak rólam. Már rohadtul nem izgat.
2016. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez is igaz. Én úgy vagyok vele, hogy ha nem vagyok ott, akár meg is verhetnek. :) Csak ugye az ilyen emberek nem csak magukban gondolnak valamit, hanem kérdeznek is, meg zavar, hogy mesélek valamit, ami számorma fontos, ők meg a szavamba vág, csak hogy ilyenekről kérdezzen.
2016. aug. 24. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig azt a típust nézem inkább hülyének ,aki 50 sablonlevelet elküld random nőknek társkeresőn ,meg Facebookon nyomul ismeretlenekre.Tehát mindegy melyik ,csak valami legyen.Szerintem az a normális ahogy te állsz a dolgokhoz ,én is ilyen vagyok.
2016. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Tudom, miről beszélsz, néha velem is megcsinálják, de szerencsére nem sokszor. Eleve elkerülöm az olyan embereket társaságát, akik jobban akarják tudni, hogy mi van velem, mint én magam. De amúgy le kell állítani, ha zavarsz. Én már az apámnak is mondtam, hogy ez az én életem, nem az övé.

2016. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én igazából mindig csak adott emberekkel akartam összejönni, egyébként pedig egy párkapcsolatba energiát kell befektetni, ami megéri, ha szerelmes vagy, de csak úgy magában nem keresem direkt.
2016. aug. 25. 00:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Óóóóóó, nem csak kapcsolattal csinálják ezt.

Mi eladtuk pár éve a kocsinkat.Azóta, ha mesélek valamit, hogy elmentünk valahova egyből azt kérdezi mindenki, hogy de mivel?

Nem érdekli őket, hogy mondanám, hogy jól éreztük magunkat akármi...mivel?Kölcsönkértétek valakiét?Vagy mivel?

Kiakasztó egy idő után.

Bocsi, hogy nem kapcsolatról írtam, de annyira hasonló.

2016. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen sok ilyen van. Engem az idegesít még, amikor beszélek, és valaki közben meglát egy macskát, és felkiált, hogy jaj de cuki, ott egy macska. És ezt felnőtt emberek is csinálják.
2016. aug. 27. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezek felnőtt emberek.Nekem a családom szinte minden tagja is ilyen.

Egyébként gondolkoztam ezen sokat, mert olyan megalázó néha, hogy nem is érdekli mi van velem????Kellemetlen mikor mesélek és közbevág valaki (pont az akinek mesélek), és elkezdi mondani, hogy jajjj nézd de cuki kutya!!Anyám pl. ezt nyomja.Meg a kocsis témát is.

2016. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, ezek szerint nem vagyok egyedül.
2016. aug. 28. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!