Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen helyzetben? Miért olyan nehéz megtalálni az igazit? A kölcsönös szerelmet.

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam, mint az induljon a nászmenetben. Van egy pasi, aki oda van értem, de én nem akarok vele lenni. Van egy másik férfi, akiért odavagyok, de ő meg nem akar kapcsolatot, csak szexet.
2016. aug. 25. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ez a világ rendje. A ronda torzó odavan érted, de fúj nemkő, te odavagy a kaszanováért aki meg csak egy luknak néz. Nincs új a nap alatt, ez mindig így volt, úgy tűnik mindig így is lesz.
2016. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ez Murphy párkapcsolati törvénye. :)
2016. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám azt, hogy az kell, amit nem kaphatsz meg, de ha a pasi aki oda van érted, magasról leszarna téged, akkor sem érdekelne téged :'D
2016. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Tudom, hihetetlenül fog hangzani, de nincs olyan férfi, aki csak szexet akarna, valahol legbelül mindegyik vágyik egy társra, akármit mondjanak is, csak hát nem mindegy, hogy milyen az a társ. Neked kell rájönnöd, hogy mire vágyik igazán az a pasi, és elcsábítanod, úgy hogy ne akarjon senki mást csak téged. Mert nyilván addig tényleg minden férfi csak szexelni akar, amíg nem találnak egy olyan lányt, aki olyat mutat(akár az ágyban) ami elfeledteti velük az összes többi nőt.
2016. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D
2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!