Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy fickó nem meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fickó nem meri megkérdezni a lánytól, hogy eljön -e vele találkozni, akkor bármennyire is tetszik a fickó, inkább hagyjátok a kapcsolatot annyiban?

Figyelt kérdés

Ilyenkor milyen véleményetek van a fiúról, illetve milyen a érzelmetek utána: a megvisel ez, vagy inkább legyintetek - hogy jön majd a következő, vagy mi?


Kort légyszí!



2016. aug. 27. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
ha már nem hív el randira, akkor honnan tudjam hogy komolyan akar velem kezdeni? vagy hogy ismerem meg ha nem találkozunk? :) 20
2016. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Szokásos 19.századi “csinájjon mindent a férfiállat ezé‘ van“...
2016. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg ilyesmi helyzetben vagyok és nem ilyen egyszerű a dolog:)

Rengeteg jel utal arra, hogy tetszem neki, el szeretne hívni (talán?). Ugyanakkor pár hete vetettem véget az évek óta vergődő kapcsolatomnak- ráadásul őt is az exemen keresztül ismertem meg. Jelenleg ő sem érezheti szilárdnak maga alatta talajt. ( persze az is lehet, hogy egyszerűen nem tetszem neki:) ) Én sem tudom 100%ig biztosra, érdeklődik-e. Van nap, amikor egyértelműnek tűnik, aztán van, hogy le se sz.r.

Ha randira hívna, igent mondanék, de nekem elhívni nincs bátorságom. Óvatos puhatolózás és a-még-éppen-nem-szánalmasan-teperős utalgatások taktikáját folytatom, sajnos kevesebb, mintsem több sikerrel :)


De ezt is csak azért, mert _ismerem_ őt és komolyabban is érdekelne. Ha egy kvázi ismeretlen lenne, akkor csak "legyintenék".


tehát, megvisel :)


26N

2016. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valahogyan jobban megismertem, és vannak iránta érzéseim, akkor megviselne, mert azt hinném, hogy ő nem úgy tekint rám, ahogy én őrá. De ha bármilyen módon megtudnám/rájönnék/leszűrném, hogy lehetne esélyem, csak nem meri, akkor biztosan lépnék én. Nem érdekelne, hogy kinek a "dolga" lenne elvileg, az érzelmeim és boldogságom fontosabbak lennének, úgyhogy közelednék én.

Ha csak bejön, de nem ismerem annyira, akkor meg csak legyintenék.

20/L

2016. aug. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na persze ha pedig van egy másik pasi is a láthatáron akkor tuti így járt az előző mi?
2016. aug. 28. 02:31
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Ezt a kérdést kifejtenéd kicsit bővebben?
2016. aug. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát úgy értettem, hogy az van amit fent leírtam, de közben olyan lány hogy többen is akarnak tőle valamit, akkor ha te nem hívod el akkor majd elhívja más.

És végülis miért ne mondana nemet neki a lány ha ő is tetszik neki valamennyire.

Gondolom ez a helyzet is benne a levegőben egy lánytól, nem?

2016. aug. 28. 02:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet az én receptoraim hibásak de támadónak érzem a stílusod. Azért mert frusztrál hogy nem mersz lépni nem a csaj a hibás és főleg nem az itteni valaszadók. Én amondó vagyok hogy az első rabdira hívás a pasi feladata. Ha almát akarok szedek a fáról nem várom meg míg az alma lemászik. Persze ez az én heppem mások máshogy gondolják és lehet ha nagyon tetszene egy pasi én lépnék de nem tartom valószínűnek. Én a karakán vezető (nem elnyomó bunkó stb csak nem várja hogy én irányítsak) típusú pasikat szeretem.
2016. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7: Ha többet érzek a férfi iránt, akkor nem érdekelne az se, ha még akár 20-an is próbálkoznak, és mind a 20 tetszik is. Őket visszautasítanám, és várnék arra, aki nekem kell. Vagy mint mondtam, ha érzékelném, hogy lehetne esélyem, csak nem mer lépni, akkor lépnék én! Ha simán csak bejön valaki, de nem ismerem annyira, akkor nyilván az se érdekelne igazán, hogy közeledik-e vagy sem. Akkor nyilván arra mondanék igent, aki szintén bejön, szimpi, és tesz lépéseket is.
2016. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi 9-es így már teljesen egyértelmű.

És elég szimpatikus is!

2016. aug. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!