Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokhoz szóló kérdés: Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pro Patria kérdése:

Lányokhoz szóló kérdés: Ha hajótöröttek lennénk egy lakatlan szigeten, lefeküdnél velem? Ha az utolsó férfi lennék a Földön, akivel az élet újrakezdhető, lefeküdnél velem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
kép?
2016. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nézel ki, de olyannal nem feküdnék le, aki ilyen kérdéseket tesz fel, szóval nem. :D
2016. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A legböszmébb Feri ***** válasza:

[Mari néni likes this]

# [link]

2016. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajótöröttek lennénk, rohadtul nem a szex lenne a legnagyobb bajom, hanem a túlélés. Utolsó férfi esetén nyilván kicsit más a téma és valószínűleg idővel beütne a fajfenntartási ösztön, de eleinte tuti még a gyász uralkodna.
2016. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege éppen az, hogy hajlandó lenne-e valaki lefeküdni egy férfiel azért, mert senki másra nincs lehetősége, nem az, hogy tetszek-e, mert az leegyszerűsíti a választ.

Egyébként hogy ne kelljen sötétben tapogatózni, egy támpontot azért adok, nem vagyok zsíroshajú, korpásbajszú, elhízott valaki.

2016. aug. 28. 12:56
 6/51 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hajótöröttek esetén nem az első napok tekintendőek, egy-két hét után a túlélésből úgyis beáll egy ritmus az életben, és hónapok után van idő gondolkodni is.
2016. aug. 28. 12:59
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
A nők kibírják, nem olyan ösztön vezéreltek mint a pasik, szóval egy totál undorító férfire sztem senki nem gerjedne, még ha csak ő lenne az egyetlen kan a szigeten.
2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindjárt kezdődik a suli. Ott remélhetőleg lefárasztják majd az agyadat és nem lesz energiád ekkora ökörséget kérdezni!
2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
71%
23 evig birtam szex nelkul, ezutan is menne. Raadasul, ha nincs mod vedekezesre, egy lakatlan szigeten ku rvara nem kockaztatnam a teherbe esest. Almodban lenyisszantanan a golyoidat, es ha tuleled, onnantol kezdve majd tudnal oburalmat gyakorolni.
2016. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!