Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon található még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon található még ilyen férfi valahol?

Figyelt kérdés

25-30 év körüli, nem akar gyereket, viszont dolgozni szeret. Imádja az állatokat, főleg a kutyákat, azon belül is a bull típusúakat leginkább. Hagyja a nőt is érvényesülni, karriert építeni, de közben a ház körül megcsinálja a férif teendőket, nem kell fél napot könyörögni, hogy segítsen, ha sürgős akkor akár munka után is képes megcsinálni.

Akinek van munkája, szereti is, fejleszteni akarja magát, egyre jobb és jobb akar lenni. Kellően intellektuális, el lehet beszélgetni vele tudományos dolgokról is akár. Aki akár a nőhöz is hajlandó lenne költözni, esetlegesen feladva az ő házát, albérletét, ha komolyra fordul a dolog.


Mindemellett pedig érzékeny, vicces, határozott, erős és biztos pont a nő életében, és a nő is az övében. Kivel vállvetve lehet harcolni az életben.



Ezek nagy elvárások, és az ilyen férfiak már kihaltak?


2016. aug. 29. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezik.

Az ilyen férfiak pedig szeretik a csinos, jókedvű, érett gondolkodású, izgató, gondoskodó nőket, akik minden körülmények között támogatják a férfit a céljai elérésében.


Egyébként én csak a következőben látom az erős "keresztmetszet szűkítést":

"25-30 év körüli, nem akar gyereket..."

Ezt csak abban az esetben tudom elképzelni, ha már egy korábbi kapcsolatából van egy vagy több gyereke.

Ez viszont kizárja a következőt "legyen erős biztos pont a nő életében".

Hiszen a figyelme jó része a gyermekeké lesz mindig is (már ha jó apa az illető). Ami feszültségeket szülhet stb stb.


Úgy érzem, azért magasra teszed a lécet, de hátha valaki megugorja...

2016. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy létezik, ugyanis a kutyát leszámítva ilyen vagyok, nem kell gyerek, barkácsolós vagyok és posztgraduális képzésre járok. Nem nagy elvárás, persze, viszont valamit-valamiért; nagy elvárás e, hogy a nő adjon magára, de ne legyen r.banc, ne sírjon állandóan, ne hisztizzen, tudjon főzni, értelmes legyen, vágyjon programokra, de esetenként csak szimpla hétvégi döglésre, stb...?
2016. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 miről beszélsz? :D nem csak az nem akar gyereket, akinek már van :D nagyon sokan alapból nem akarnak, egyet se.


Kérdező, fura vagy, komoly kapcsolatban tényleg szempont, hogy a bull típusú kutyákat szeresse? :DDD

2016. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem is tudtam, hogy van olyan kategória, hogy bull tipusú kutyák.


Én olyan lányt szeretnék, aki kizárólag L-es méretű tojásból készít nekem rántottát.

2016. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Számomra fontos szempont, mivel a bull típusúak különleges helyet foglalnak el a szívemben, ideiglenes befogadó vagyok, és csak bullokkal foglalkozom. Van két sajátom is, mindkettő bull típusú.


A nem akar gyereket úgy értettem, hogy egyáltalán, a gyereket akaró, vagy olyan pasik, akiknek van gyerekük kiestek.


#2: ez természetes. Adok magamra, és a környezetemre, hűséges vagyok, szeretek és tudok is főzni. Hisztis csak akkor vagyok, ha túl sok nyomás nehezedik rám, és egyedül kell megoldanom. Akkor kiakadok, kitombolom magam, és megoldom a gondokat. Gondolom egyértelmű, hogy egy határozott társ mellett ez eltűnne, hisz akkor lenne egy ember, akivel közös a cél, férfi szemmel látja, meg tudja csinálni azokat a dolgokat, amiket egy nő nem.


Mert lehetek én akármennyire erős, és független, sajnos vannak dolgok, amiket egy nő nem tud megoldani, vagy nehezebben lát át, nem ismer, mint egy pasi. Gondolok itt egy mosógép bekötésre, vakolásra, vagy bármire, amit pl egy ház igényel. Ugyanígy egy autó nagyobb gondjai, stb. Ezekhez én igényelnék egy férfit, aki segít.


Én nem vágyom programokra, otthon ülő vagyok, bár egy túrázás, szép tájak, kevés emberrel járó programokra néha vevő vagyok. Szigorúan csak a kutyáim társaságában.

2016. aug. 29. 15:36
 6/9 A kérdező kommentje:

#4:

Igaz angol, de bízom benne, hogy tudsz angolul :) Magyarul nem volt tökéletes összefoglalása annak, hogy létezik olyan összefoglaló név, hogy bull típus.


[link]

2016. aug. 29. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Van sok egyezés, de csak 63%-os. Nem célszerű konkrét kívánságlistát írni, mert maradéktalanul nem fog teljesülni, vagy ha igen,akkor az csalás.
2016. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen biztos, én ilyen vagyok csak 34 éves
2016. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 még akkor rákerestem, és meg is találtam ilyen néven.
2016. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!