Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam a nőknél? Miért nem merem meg szólitani őket? Mit kell mondani nekik? Hogy lehetek ilyen balek? F

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, szóval nem vagy egyedül.

Nálam azért alakult ki, mert az a két rövid kapcsolatom alatt is csak pótlék voltam, egy váll, amin sírhattak. Vagyis egyszerűen csak kihasználtak mivel ott voltam. (Mellette persze ment a "nekem nem kell más" és a többi...).


Nekem már ezért nincs önbizalmam a nőknél. Nincs kedvem újra csak egy "jó helyen, jó időben" eszköznek lenni.

2016. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Írhattok, nekem a pasiknál nincs önbizalmam :D
2016. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TBalazs029 válasza:

Kedves kérdező!

Ezzel a problémával nem vagy egyedül, sőt! Viszont tenni csak te tudsz ellene. Tudom, hogy nagyon nehéz, de egyszerűen oda kell menni egy lányhoz, ha mondjuk látod az utcán és megtetszik. Javaslom, hogy kicsit "visszafogottabb" lányt szemelj ki, aki nincs elszállva magától és van annyira értelmes, hogy nem sért meg, nem küld el egyből. Persze ez sem garancia a sikerre, hiszen lehet ,hogy nem jössz be neki, van baratja, vagy nem szeretne ismerkedni. Legyél vidám, udvarias. A nők többsége értékeli ha egy férfi összeszedi magát és odamegy egy nőhöz. Én úgy kezdeném, hogy Szia, észrevettelek, nagyon megfogott a kisugárzásod, csinos vagy, szeretnék veled megismerkedni. Persze ennél ötletesebben is lehet nyitni, de ez már egy jó alap lehet. Továbbá fel kell készülni arra, hogy nem fog összejönni a dolog, de valószínűleg meg fogja jegyezni, hogy értékeli a bátorságodat stb. Észreveszed majd, hogy nem történik semmi akkor sem ha elutasít.

Életemben először egy norvég lányhoz mentem oda az edzőteremben, angolul kellett beszélgetünk, hát mit ne mondjak nehéz percek voltak, de aranyos volt, ő is visszakérdezett, beszélgettünk egy jót. Volt barátja szóval nem lett semmi a dologból, de büszke voltam magamra :)

Szóval bátorság! Remélem tudtam segíteni.


Ha van kérdésed írhatsz privátot is!

22/F

2016. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bátorságom oda menni egy nőhöz se!Csak tudnám miért vagyok ilyen gyáva.Az jó lehet amit írtál példának csak utánna nem tudom mit kéne mondani.Nem tudom az ilyen helyzeteket kezelni.
2016. aug. 31. 22:03
 5/9 TBalazs029 válasza:
Utána a helyzet hozza, erre nem tudsz felkészülni. Akkor leszel jobb ha próbálkozol. Ha ennyire nem megy a dolog akkor próbáld meg a tindert például, de azért ott is határozottnak kell lenned és ott is kell előbb utóbb személyesen találkoznotok, de talán egy kicsivel könnyebb lesz mivel előtte már beszélgettetek.
2016. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TBalazs029 válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2016. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
27
2016. szept. 1. 14:14
 8/9 TBalazs029 válasza:
Voltál már együtt lánnyal?
2016. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen
2016. szept. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!