Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, az internetes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az internetes társkeresőkben milyen szövegű levelet szeretnétek kapni?

Figyelt kérdés
Első levélként mit tartalmazzon, rövid vagy hosszú legyen,mi az,ami tolakodó,mi az ami nem? Mit ne írjak? Hogyan tudnák elindítani egy hatákonyabb beszélgetést,mert általában nem írnak vissza.

2016. szept. 1. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyat, amiből az sugárzik, hogy benned több van, mint egy átlagos srácban. Különleges vagy, és ritka. De ha az vagy, akkor mindegy mit írsz, úgyis érezni lehet majd ezt :) 21/L
2016. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami konkrét dolgot írj,ill.például mi?
2016. szept. 1. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már kitöltöttem azt az adatlapot, akkor nekem pozitív, ha valakinek az első leveléből látszik, hogy legalább belenézett, és onnan szúrt ki valamit. Ja igen, ha valaki egyből a nem publikus fotóimat akarja látni, azt egyáltalán nem díjazom. Nem szoktam engedélyezni, csak ha már volt legalább egy értelmes beszélgetésünk, ami után úgy érzem, hogy ezt hajlandó vagyok engedélyezni valakinek (egyébként semmi extra képre nem kell gondolni, de azok a képek máshol sem publikusak minden jöttment számára).
2016. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igazat
2016. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pár sor

nem kell a mese és a rizsa

de azért ne csak egy szia tetszel ismerkedünk? legyen benne ...

alap a helyesírás és a forma

DE a legfontosabb h legyen egy kép és egy rendesen kitöltött adatlap !!!!

ha csak szeretőt keres az is kint legyen !



szia/szervusz/stb.. Nick nevem


szöveg ....


üdv:

Nick neve/keresztneve

2016. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont az érdekelne,hogy mi menne a pontozott részre!
2016. szept. 1. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

"Te csodálatos, földön túli Angyal!


Képtelen vagyok ellenállni a szépségednek, bármit megtennék, hogy találkozzunk. Rólam annyit, hogy 80 éves vagyok, súlyos beteg, talán csak heteim vannak hátra. Örülnék, ha ezt megédesítené egy ilyen Angyal, akire később ráhagyhatom a mesés, 30 milliárdos vagyonomat, a horvát nyaralót, és a jachtot.

Epedve várom válaszod!


Millió csók:"


És akkor ide az aláírás.

2016. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen mézesmázos hízelgés nálam pont nem jön be. Ez már jöhet párkapcsolaton belül, de egy ismeretlentől hiteltelen. Nekem elég, ha kiragad 1-2 dolgot az adatlapomról, ami felkeltette a figyelmét. És pl. ha látja, hogy nálam van olyan kritérium, ami miatt ő kiesik, akkor az is derüljön ki, hogy ő tudomásul vette, és csak beszélgetni szeretne, mert arra is nyitott vagyok egyébként. Pl. nálam ilyen párkapcsolatra kizáró tényező a dohányzás, amit egyesek szeretnek elsumákolni, és abban reménykednek, hogy idővel majd hozzászoktatnak, csak nálam ebben zéró tolerancia van, okkal, úgyhogy ha valakinél nincs kint, én rákérdezek. Volt már ebből nézeteltérés, de ebből nem tudok engedni, és nem várom el, hogy valaki csak azért próbálja letenni, hogy becserkésszen. Kevés olyan ismerősöm van, aki véglegesen le tudott szokni és nem lett zugbagós a párja háta mögött.
2016. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha nőktől szeretnéd kicsalni az óhajaikat alaposan meglepődsz ha nem leszel sikeres az ismerkedés további részében, hiszen nem önmagadat adtad, hanem a vágyaknak próbálsz megfelelni, ne tedd.
2016. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a pontozott részre :


elolvassa az adatlapom és kiemel belőle valamit amiről ír (nem a mellbőségemet természetesen:)

én pl rendszeresen blogolok ... így ez jó támpont lehet a pasiknak, már ha elolvassák :) de ált nem teszik ...


kb 20ból 1 amikor a levél alapján azt érzem h tényleg elolvastam a lapom

ezt spec értékelem


nem tudok konkrétot írni és nem is kell

mondom olvasd el az adatlapját és pár sorban írj a benyomásokról és egy finom bók ami nem szokványos

semmi szép a szemed meg aranyos vagy ...

2016. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!