Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A volt párom felhívott hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom felhívott hogy próbáljuk meg Mégegyszer! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd ki. Valószínűleg nem véletlen nem működött már elsőre sem.
2016. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajtad áll a dolog. Ha úgy látod, hogy menne, te is akarod akakor próbáljátok meg. Ha nem, akkor vagy udvariasan utasítsd el, ha pedig nem ért a szép szóból akkor egy idő után ne is reagálj, mert nem akarja érteni amit mondasz neki.
2016. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%

Csak úgy visszaugrani semmi értelme nincs. Ha nem tudjátok mi volt a hiba, ha nem változtatok semmin, akkor a történelmet ismétlitek csak.

Pl ha párod betegesen féltékeny és ez mart szét titeket, akkor semmi értelme újra kezdeni.

Ha szex romlott meg vagy épp a kommunikáció köztetek, azt könnyen orvosolni lehet, őszinteséggel és nyíltsággal.


Alapvetően nem vagyok híve a kapcsolatok újrateremtésébe, mivel akkor a kapcsolatotok értéke csökken. Ha az ember csak ki be jár, ahogy neki kényelmes, akkor nincs igazán megbecsülés. Szakítunk és holnap újra járni kezdünk, ha úgy akarjuk. Ennek semmi értelme!

Nagyon nagyon, nagyon ritkán van olyan, hogy érdemes újra kezdeni. A többi csak tingli-tanglizás.

2016. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy keres komolyabb munkahelyet meg hogy hamar felkapom a vizet sokat kellene változnom de ő meg sok helyre nem jőött el velem megmondta ide eljön oda nem stb.
2016. szept. 1. 13:36
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Túl sok a ha, meg a majd. Felejtsd el. Jobban jársz nélküle.
2016. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eljött ma és mondta hogy szeret meg hozott rózsát .Mondta hogy holnap megy melót keresni !
2016. szept. 1. 21:21
 7/8 fru_ ***** válasza:

Látom, meg vagy hatódva...

nem derül ki semmi, hogy mi baj volt a munkahelyével, de az nem biztató, hogy kezdjétek újra, és neked sokat kell változni.

Eddig se voltál jó neki e szerint - és ez után se.

2016. szept. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A munkahelyel az volt hogy csak rövid idöre vették fel és elküldték és nem próbálkozott többet !Igy csak közmunkan van de mostanában nem aludtam nála csak néha elmentem meg ö jött !Sokszor elég volt neki az ha ott aludtam de ha én elakartam men I valahova megszabta hogy hova jön el hova nem meg ha összekaptunk vmin akkor annyitmondott majd beszélünk szia !
2016. szept. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!