Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 eves srac vagyok Ha valahov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves srac vagyok Ha valahova megyek haverokkal vagy pl iskolaba mindig azok a lannyok probalnak kozeledni akik nem vonzanak pedig nincsenek nagy elvarasaim magasak lehetnek az igenyeim?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírnád ezeket a "nem nagy igényeket"?

Így nem nagyon tudjuk megítélni.

2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a jó helyesírás az igényeid között szerepel, ha már neked nem megy?
2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te homi véletlenül?
2016. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 legyen apolt torodjon magaval ne legyen lekezelo jol eltudjunk beszelgetni :)

# 2 telefonrol irok hajlamos vagyok felre utni :) es van egy kis diszleksziam is de koszonom hogy ilyen nagyon de nagyon kedves vagy :)

2016. szept. 1. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beleg azt biztosithatom
2016. szept. 1. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vannak ilyen lányok is, maximum nem veszed észre őket, vagy másik kategóriába sorolod őket, mert más elvárásaidnak (amiket valószínűleg nem írtál le vagy nem vagy tisztában velük) nem felelnek meg.


Amúgy meg neked kéne próbálkozni, 19 évesen ne viselkedjél már úgy, mint egy tinilány. Így jó, hogy nem lesz semmi olyan lányokkal, amilyenre vágysz.

2016. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!