Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szept. Végétől Lengyelországba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szept. Végétől Lengyelországban, Krakkóban fogok dolgozni, mert felvettek egy céghez. A kérdésem : Hogy lehet lengyel lányokkal ismerkedni és hol célszerű? Akár konkrét helyszínek.

Figyelt kérdés

A munkához :

Csak angol meg magyar nyelv kell hozzá. De még keveset tudok lengyelül nagyon. Bár a legtöbben beszélnek jól angolul.


Nyáron voltam kint 4 napot nyaralni amúgy Krakkóban és környékén jó volt. Egészen más a légkör mint itthon. Vidámabb, boldogabb, felszabadultabb, lazább, kötetlenebb. A lányok is közvetlenebbek és annyi szép szőke lány van nehéz választani, ha nem ismerjük a belsőt. még. Komoly kapcsolatot akarok nem 1 kalandost. Itt MO-n még válaszra se méltatják na nem pénze,s nem Brad Pitt férfiakat ez a tapasztalat az elmúlt 1,5 évben. (Kivétel Budapest, de nem Budapestről beszélek). A magyarokat meg kint eléggé kedvelik. :D


2016. szept. 2. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeretik a magyarokat, nem lesznek elutasitoak. Rengeteg magyarnak van lengyel baratnoje, mert nagyon szepek is. Sok sikert.
2016. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi igen így láttam én is. Nekem van is egy ismerősöm aki nemrég házasodott igaz nem Krakkói szőke lánnyal. Meg van egy lány ismerősöm akinek lengyel férje lett.
2016. szept. 2. 09:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Angol nyelv elég az elején ugye? Aztán majd a lengyel ahogy belelendülök! :D
2016. szept. 2. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak arra ügyelj, ne Lengyel legyen a vezetékneve.
2016. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D Mondjuk némelyiket oly nehéz kiejteni legyen az utcanév vagy vezetéknév :D
2016. szept. 2. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:

A lengyelek 90%-a hívő és gyakorolja is a keresztény életét szóval ha nem vagy hívő akkor ezt muszály tolerálnod, hosszú távra meg pláne.

Menj Krakkó főterére és sétálj sokat és szólits le lányokat, gha megtudják hog magyar vagy akkor még talán meg is ölelnek :)

2016. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm! Krakkó főterén voltam nyáron csodás ahogy a lányok is! :) Nem gond mivel eleve katolikus vagyok gyerekoromtól és a Püspökségen is dolgoztam 1,5 évig most. D: Szóval én is valamelyest vallásos vagyok ha nem is örülten. De pl templomba járok olykor. A Főtéren sok vallásos zene volt akkor mert az Ifjúsági világfesztivál volt épp. A lányok szépen énekeltek angolul és lengyelül is. Fel is vettem videóra.
2016. szept. 2. 10:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg tud valaki albérletet is ajánlani jó helyen olcsóbban? Én Capgemininél dolgozok majd. Egyébkét elég sok magyar van kint már most is. De a lengyel lányokból lesz a többség. tényleg kb a 90% szőke. :) De szerencsére nem buták se csak szépek és kedvesek! :)
2016. szept. 2. 10:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy lehet, mint idehaza. Munkahelyen, baráti körben, szórakozóhelyeken. Vannak ott jó romkocsmák, jazzbárok.

Az igaz viszont, hogy rom. kat. az összes, kalandos kapcsolatra kisebb az esély, mint itthon, nem fognak egy-két randi után az ágyadba bújni.

2016. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az nem baj nem is akarok 1 éjszakás kapcsolatot már 30 éves fejjel! S róm kat vagyok szóval. :D Bár lengyelül nem mondok el imát még. :D
2016. szept. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!