Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszállt egy szép lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszállt egy szép lány a buszra, párszor a szemébe néztem és én is az övébe és igen megtetszett a lány. Már egy jó pár napja rá gondolok. Sajnos mostanában nem látom. Nem néztem az időt így nem tudom hányas busszal mentünk. Vajon mikor mehet?

Figyelt kérdés

Meg annyi lenne még hogy ha már meg van melyik busszal megy és ő is szimpatikusnak talál engem akkor milyen jó beszélgetési témát tudtok vagy egy jó bókokat?:D

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat vagy tippeket.


2016. szept. 5. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: A szemébe néztem és ő is az enyémbe ez lenne.
2016. szept. 5. 17:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem növöd ki ezt a meglátok egy lányt és szerelmes leszek belé hozzáállást, kva szr életed lesz.


láttál egy szép lányt a buszon, nem mentél oda.

Legközelebb látsz majd egy mégszebbet ahoz majd odamész, és ha nem jön össze, mert erre mindig nagyobb esély van, akkor majd a következőhöz.


Ne ragaszkodj ilyen hamar ennyire valakihez mert ez nem egészséges.

2016. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 One of a Kind ***** válasza:

Írd ki Pesten Láttalakba! :D Nem egyszer jöttek már ott össze emberek.


23N

2016. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik busz volt az?
2016. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok van benne valami de azért köszi hogy hamar írtatok valamint.Mellesleg ezt azért nem hagyom mert egy igen jó csaj és nincs műköröm stb.. És amik most vannak csajok... Vagy legalábbis amiket én láttam:D
2016. szept. 5. 21:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Am volán busz volt.
2016. szept. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!