Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet találni végtelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni végtelenül megértő és hűséges nőt?

Figyelt kérdés

Részletesen (ha nincs kedved végigolvasni, lépd át ezt a bekezdést): Én nem egy egyszerű eset vagyok, nagyon mélyérzésű férfi, és engem rendkívül irritál az, hogy hozzám képest más emberek mennyire felszínesek és mennyire primitíven gondolkodnak viselkednek. Kicsit hasonlítok abban a nőkre, csak én férfi létemre, hogy mindent túlgondolok és túlkombinálok. Keveset járok társaságba. Nagyon introvertált vagyok. Amiket valaha beszélgettem valakivel, még sokáig időznek a gondolataimban, nagyon jól emlékszem még évekre is vissza, hogy kivel miket beszéltem. Empatikus személyiség vagyok, jól megértem mások gondolatait és érzéseit, ez visszafele nem igaz általában. A felszínességen mindig túl látok, és irritál engem, hogy mások viszont nem, csak az orrukig látnak. (Ezzel nem arra utalok, hogy a külsőm nem jó, mert jó)


És ugyebár a hasonlók vonzzák egymást, pont ilyen mély gondolkodású lány való hozzám. Tudom, hogy vannak ilyenek, csak mivel ők sem nagyon járnak mindenféle bulikba, szórakozóhelyekre, így aztán nem nagyon van alkalmam találkozni ilyenekkel. Interneten sem szeretnék, mert egyszerűen rossz véleményem van arról, hogy valakit nem élőben látok meg először, és interneten nagyon téves kép alakulhat ki, ráadásul a "társkereső" szót egyenesen ki nem állhatom.

Szóval akkor milyen tippeket tudnátok adni arra, hogy hol lehet megismerkedni ilyen otthonmaradós lányokkal?



2016. szept. 6. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

HÁT Én átérzem a problémád és egy két helyen 100%osan egyezik.


VISZONT a lényeg az h én introvertált lánnyal,gólyatáborban ismerkedtem meg.

TEHÁT mi is történt itt?

Ő is és énis kockáztattam azzal h bevállaltunk egy ilyet. TEHÁT a tanácsom h igenis járj el szórakozni,menj el találkozgatni ismerősökkel stb.Mert azért valljuk be...ha a netes ismerkedés kizárt akkor ez elég nehéz lesz.

Már csak matematikai alapon több az esélyed ha kimozdulsz

2016. szept. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is eléggé hasonló vagyok. Valamint azt tanácsolom amit az első írt, el kell járni társágba, úgy lehet ismerkedni. Még ha először nehezedre is fog esni. Én most kezdtem 33 évesen jobban társaságba járni, igaz előtte volt egy hosszú kapcsolatom. És tényleg találkozom hasonló beállítottságú emberekkel, például haver elhozza a húgát, vagy haver nője hozza el a barátnőjét, vagy húgát, vagy éppen ki. Szóval van rá esély hogy talalkozz hasonló beállítottságú nővel mint te. Társkeresők halott ügy....
2016. szept. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nehéz találni

lehet élőben lehet neten keresni,szerencse kell hozzá!

szerencse kell a társ találáshoz!


jó tulajdonság a megértés,hűség,empátia sajnos kevés embernek vannak ezek a tulajdonságai :( így nehéz olyanokat találni akár élőben akár interneten,sajnos! :(


sok szerencsét! 30N

2016. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Sehol. Nem léteznek ilyen nők.
2016. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen vagyok, nő, de foglalt. És ha nem is túl gyakran, de jártam kirándulni, ahol találkoztam új emberekkel, vagy voltam közös nyaraláson is többször, aztán ezekkel az emberekkel egy-egy házibuli, és a páromat pl. egy ilyenen ismertem meg. Tényleg nem sok ilyen ember van, én ettől saját barátnői, (Vagy párommal közös) baráti körömben "szenvedek". Mármint a felszínességtől. De néha kellenek neked is új ingerek, ha néha elmész, nem vesztesz vele semmit, és neked is lehet szerencséd.
2016. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vallási közösségek, ezoterikus tanfolyamok, komolyabb hátizsákos-bakancsos túrák, könyvtárak
2016. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én itt lennék! :)

Én sem járok bulikba, sőt, szinte sehova a munkán kívül. Pont ilyen férfit akarnék, csak ugye nagyon nehéz a személyes ismerkedés, társkeresőn meg nincsenek normálisak sajnos... 21/L

2016. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dettó ilyen vagyok de nőként...
2016. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!