Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 25 évesen nőként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 25 évesen nőként már késő első kapcsolatot keresni? Már csak maradék vagyok a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 18:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Aha, és eddig mit csináltál? Tomboltál? Szállt a punci ágról ágra?
2016. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 One of a Kind ***** válasza:
0%

Annyit turok mondani, hogy nem vagy egyedül, és igen, biztosan baj van veled. Velem is van, amiért 23 évesen nem volt még komoly kapcsolatom. Aki azt mondja, hogy nincs gond, és velünk evezik egy csónakban, az hazudik és szeret másokat hibáztatni. :D


N

2016. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#6 és ha a többiek sorra belefojtják magukat a tengerbe, akkor te is követed őket?
2016. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

basszus, én meg miért nem vagyok olyan gazdag, mint Bill Gates, egy csőd az életem így. :(


ha másokhoz hasonlítgatod magad mindig, akkor sose lesz jó életed, mindig találsz jobb életet, mint a tied, elégedj meg azzal, amid van. :) Lukács evangéliuma, 12:23 (nehogy keresd, csak vicc volt :D)

2016. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Úristen.mi bajod volt eddig???
2016. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont olyan helyzetben vagyok, mint te, még a kor és nem is stimmel. :) Amikor megláttam fb-on a sok eljegyzést és esküvőt, tudod mit tettem? Leszálltam a f'*'s'z'buk-ról, folytattam a félbehagyott hobbijaimat, elkezdtem olyan dolgokkal foglalkozni ami érdekel, és már rég meg szerettem volna tenni. Ezek most kitöltik az életem, és végre elégedettebb vagyok, és sokkal pozitívabban állok a többi emberhez is. Úgy gondolom, így még egy kapcsolat is könnyebben összejön annál, mintha valaki ezen görcsölne. Görcsöléssel úgysem tudnál rajta változtatni, max. megalkudnál valami C kategóriás kapcsolattal. Annál szerintem többet érsz. :) Miért ne adnál tehát esélyt a pozitívabb szemléletnek, és valami új dolognak?
2016. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő, nehogy feladd mert még nagyon sok év van előtted. Most azt nézed hogy egy tizenéveshez képest milyen "öreg" már egy 25 éves, de leszel majd 40 éves is és akkor meg arra fogsz gondolni milyen fiatal voltál még 25 évesen és mennyit keseregtél pedig még semmi fontosról nem maradtál le. Tudod sokan csak a mennyiséget nézik nem a minőséget, ezzel arra akarok célozni hogy sok ember nem olyannal van kapcsolatban akivel igazán megéri és egyik felesleges kapcsolatból ugranak a másikba. Szóval nem kell nagyon irigyelni másokat, az igazi párod meg még ennyi idősen is megtalálhatod. Nem tudom mi lehet az oka hogy nem volt kapcsolatod, de próbáld elhárítani az akadályokat és vágj bele. Amúgy nagyon sokan járnak hasonló cipőben csak nem tudsz róla mert senki nem írja a homlokára.
2016. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Maradék?


Ha ezt gondolod, akkor nincs önbizalmad és az kihat a kisugárzásodra.


Inkább legyél laza.

Nem volt még kapcsolatom. És? Majd lesz.

Legyél nyitott, érdeklődő. Tanuld meg szeretni önmagadat.


Nincs veled semmi probléma, egyáltalán nem ciki ez.

Azzal meg végképp nem mész semmire ha te is cikinek tartod és ezt sugárzod ki.

2016. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem pont jó vagy.


31F

2016. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor vagy maradék, ha aként tekintesz magadra. Ha elkezded tisztelni magad, akkor azt fogod érezni, hogy alaposan megválogatod, kinek adod oda magad. Minden nézpont kérdése. :)
2016. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!