Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jobb ember?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok és rossz embernek tartom magam. Nem vagyok rendes ember, tele vagyok haraggal más emberek irányába. Erre nem vagyok büszke, de tenni akarok ellene. A személyiségem se olyan, amibe egy lány bele tudna szeretni.

Azt mondom: elég, és szeretnék változtatni és jobb emberré válni.


2016. szept. 9. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... barátaid segíthetnek ebben. Ha nem, akkor akár egy pszichológus.
2016. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első lépés, hogy megérted, hogy nincs se jó, se rossz. A mások iránt érzett harag pedig azt jelzi, hogy nem vagy jóban magaddal. Valójában a mások iránt érzett gyűlöletünk a saját magunk gyűlöletében gyökeredzik. Én is olyan voltam, mint te. De te látom jó úton haladsz, mert ahelyett, hogy elsüllyednél az önsajnálatba, inkább változtatni szeretnél. Ugyanígy tettem én is, és megváltozott az életem teljesen.

Amúgy ajánlom neked Eckhart Tolle könyveit. Nekem rengeteget segítettek.

2016. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
Nézz szét a vallások háza táján...És tanulmányozd a különböző vallások tanításait,az ott írtak megfogadása esetében egész biztos az,hogy jobb emberré tudnál válni idővel...
2016. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden az agyban kezdődik. Először is úgy, hogy a magadról alkotott képet megváltoztatod. Elkezdheted elfogadni önmagad a hibáiddal együtt. Tokkal vonóval, múlttal mindennel együtt. Ezután meg lehetne szeretni önmagad. Ez kulcs fontosságú, hogy "jobb" ember legyél.
2016. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Barátaim nincsenek, mivel amolyan magamnak való férfi vagyok. Évek óta próbálom szeretni magam, nem tudom elképzelni, hogy pl egy lány tudna engem szeretni.
2016. szept. 9. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

A vallásokat spec. nem ajánlanám, mert a meglévő bűntudatod erősíti, de nem a vallások ellen kívánok szólni biztos van akinek segít. A bűntudat az egyik leglehúzóbb érzelem...


A youtube-on találsz motivációs videókat, ott van akkor az Agykontroll, különféle vezetett meditációk.

Bagdi Bella: Elengedés meditációja pl.


A fentiek előhívják belőled a pozitív érzelmeket, megerősítenek,inspirálnak, bátorítanak és általánosságban hozzájárulnak ahhoz, hogy jól legyél és kioldódjon belőled minden negatív feszültség.

Sok sikert kívánok hozzá!

2016. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp megnézem.
2016. szept. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!