Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kell beszélni egy nővel? Hogy kell el kezdeni egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk először köszönsz neki. :)
2016. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az megy csak utánna lenne gond
2016. szept. 11. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Bármit mondhatsz. Ha nem mersz megszólalni, akkor előbb a félelmet, szorongást kell leküzdened. Ezt pedig csak is úgy tudod, hogyha ki lépsz a komfortzónádból. Odamész egy lányhoz/nőhöz (lehetőleg olyanhoz, akit ismersz) és elkezdesz vele beszélgetni! Kényelmetlenül fogod érezni magadat, de ez idővel el fog múlni. Van is egy oldal, ahol egy régi pszichológiai terápiát mutatnak be új köntösben. A lényege az, amit említettem. Ha kilépsz a komfortzónádból, akkor kényelmetlenül érzed magadat egészen addig, ameddig az idegrendszered (angolul olvastam és azt hiszem ezt a szót használta) meg nem bizonyosodik róla, hogy a helyzet nem veszélyes, ezért nem fogsz legközelebb félni.


Pár link:

[link] (Erről beszéltem)

https://www.youtube.com/watch?v=HtDkg3Xwn7U (Fenti link kitalálója, remélem tudsz angolul)

https://www.youtube.com/watch?v=w-HYZv6HzAs


Remélem kezdésnek elég lesz.

2016. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dreamer88 ***** válasza:

3-as

Köszi a linkeket :)

Én is ugyanezzel a problémával küzdök.

2016. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező :)))))))))))))) Ez vicces lesz, de a kínos csend elkerülésére általában az a legjobb módszer, ha felvetsz valami totálisan zagyva, idétlen, idióta kérdést, és figyeled a csaj reakcióit. Például "tudnak-e táncolni az aszteroidák?" vagy "szerinted a griffmadarak is elrepülnek-e délre ősszel?", vagy esetleg "mit csinálhat a Perszil a folttal?". Idáig mindig beváltak nálam, és jó másfél órás eszmecsere lett a dologból, szerintem neked is használni fog :DDD
2016. szept. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!