Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leginkább nők válaszai érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább nők válaszai érdekelnek. Mik azok a biztos jelek amit nők küldenek ha tényleg ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy a mosoly, a nézés, a haj hátradobálása amit említeni szoktak ,semmit nem jelent.Kb rengeteg nőre rá van fagyva a reklámvigyor egész álló nap,és néz ,meg dobálja a haját . Ha konkrétan rákérdezek hogy meghívhatnám e valahová stb ,akkor vagy nem értik hogy miért gondoltam hogy akarnak valamit,vagy besértődnek ,vagy a vanbarátom szöveget veszik elő. Ezért lenne jó tudni mi a biztos jel mit kell figyelni milyen mozdulatot szavakat..

2016. szept. 13. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. Eddig ahogy észrevettem, egy mosoly pl nem jelent semmit, vagy ugyan nyilván nem negatívum, de nem is egyértelmű ><
2016. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Velem soha,senki nem csinált ilyet,csak néznek,néznek,mert nem olyan vagyok,mint a hőn áhított férfiideáljuk!

Szörnyű,milyen igényeik vannak,amúgy

2016. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

#2 Én azt nézem hosszasan, aki bejön, de nagyon. Amúgy alapjáraton nem szoktam senkit, mosolyogni arra sem merek, aki tetszik, ugyanis lefagyok, zavarba jövök.


Szóval nálam a nézés, értsd szemezés, hosszabb szemkontaktus a nyerő.

2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem még egy ferfi se szolitott le.

Bár lehet azert mert tobben mondtak,hogy az elso benyomàsuk az volt rolam,hogy bekepzelt,flegma vagyok.Persze aki jobban megismer az tudja,hogy ez csak a látszat.


De ha egyszer leszolítana valaki es szimpatikusnak találom akkor mindenfele hajdobálás,szempillarebegtetes nelkul elfogadnám a meghívást. Ha nem jon be a srác akkor pedig udvariasan visszautasítanám.

2016. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen jel. A nőktől gyakorlatilag bármi jelenthet bármit.
2016. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Én a szemkontaktust keresem, ha nagyon megvan, akkor dobok egy mosolyt, ha ebből nem jön rá valaki, akkor nem tudom mi mást lehetne csinálni még. 😀
2016. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Rossz a hozzáállásod. Neked férfiként nem a nők által küldött jelekkel kell foglalkoznod, hanem egyszerűen kezdeményezned kell azoknál a nőknél, akik tetszenek, egészen addig, míg valamelyikük pozitívan fogadja a közeledésedet. A próbálkozásaid jelentős része sikertelen lesz, de a kudarc az élet része, nem érdemes agyalni rajta. Lépj tovább és legyél kitartó.
2016. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
A hátuk mögött keresztberakják az ujjukat, és közben faarccal magukban erőteljesen arra gondolnak, hogy de jó lenne, ha idejönne...
2016. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Mi lenne, ha előbb beszélnél vele, és ha szimpi, utána hívod meg?
2016. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Miféle jelek?

Ez olyan hülyeség...

Olyan választ vársz, hogy 3400 KHz-n 16 decibellel, vagy mit?

Menj oda hozzá, majd kiderül, hogy akar-e ismerkedni.

2016. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!