Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen el vagyok késve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen el vagyok késve a párkereséssel?

Figyelt kérdés
Sosem voltam fiúk kedvence alkat, se jó test se szép arc. Önbizalom meg még annyi sem. Egész eletemben keresztűl néztek rajtam a fiúk. Így maradt a karrierem, ami jó befektetés volt. Jól keresek szép házam van, jókocsim. Utazgatok a világba, új embereket tájakat, szokásokat ismerek meg. Ráálltram az alakformálásra, most már egész jó a testem. Plasztikával kacérkodom... de egyenlőre még ott tartok, hogy még csókot sem kaptam életemben. Most elég reménytelennek érzem magam.
2016. szept. 16. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem késő. Sport feszes alak és le nem fogod tudni magadról vakarni a férfiakat.
2016. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Te jó ég, ugyanilyen vagyok csak fiúban. Na jó, nem teljesen, de nekem se volt még normális párkapcsolatom, úgyhogy utazgatok a nagyvilágban, távoli kultúrákat ismerek meg. Közben mesterképzésre járok, vannak jó üzleti befektetéseim. Mondjuk nem vagyok egy ilyen hű de szuper valaki, inkább csak szerencsésen beleszülettem a jóba.Illetve én általában bejövök a csajoknak, nem néznek keresztül rajtam, voltak is ilyen-olyan rövidebb kapcsolataim, csak éppen azokkal nem jön össze semmi, akikkel én komolyabbat akarnék. Szóval nyugi, nem késtél el, amúgy én is idén leszek 25 éves.
2016. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második! Szerintem ismerkedjetek meg egymással!
2016. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyha kovulrol-belulrol megleszel magaddal elegedve, es szeretni fogok magad ugy ahogy vagy, ha meglesz az onbizalmad csak annyi amennyi egy nonek kell. Akkor meg is fog erkezni az eletedbe az a szemely akire szukseged van!
2016. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sosem keso. Amugy nem hiszem, hogy olyan elonytelen lenne minden ahogy leirod. Az is lehet h igy tetszesz valakinek ahogy most vagy es ha atformalod magad teljesen akkor nem olyat talalsz aki valoban hozzad illik, hanem esetleg egy olyan bunkot aki atver.

Amugy tenyleg kivancsi vagyok h milyen is vagy . 26 f

2016. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:

Ahogy egy átlagpasi...semmivel sincs jobb esélyed, csakh puncid van, téged kihasználva is megdugnak....


Viccet félretéve, ha külsőben nem mutatsz vmi olyat, ami megragadja jó értelemben a figyelmet, akkor csak a baráti kör marad.

2016. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy elkésve, a plasztikát meg hagyd a csudába!
2016. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
De miért jó ekkorákat lódítani? Szinte biztos, hogy a kérdés néhány része (vagy egésze) valótlan.
2016. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
25 évesen vettél magadnak saját házat(!) és kocsit? hitelre vagy anélkül? mivel foglalkozol?
2016. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne értékeld le magad.... nem a "fiúk" az érdekesek, akik eddig keresztül néztek rajtad, hanem az az egy, akinek megakad rajtad a szeme.
2016. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!