Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogyan nézzen ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan nézzen ki egy pasi, mik azok a minimális követelmények, ami kell ahhoz, hogy elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Akár linkelhettek fotókat is. Tudom, hogy sokan szeretik pontozni az embereket. Én nem igazán szeretem ezt a műfajt, de úgy látom sokszor mégis ez működik és a nők is így értékelik az embereket.
2016. szept. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez nagyon egyedi, nekem a mackosabb pasik jönnek be akiken inkább legyen 10 kg plusz mint vékonyabbak legyenek. A barátnőmnek meg a sovány pasik tetszenek, ő meg ki nem állhatja a mackósakat. Annyira egyedi kinek mi tetszik.
2016. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ápolt legyen, ez alap elvárás. Onnantól teljesen relatív a dolog
2016. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ápolt legyen ez mindennél fontosabb.

Szeretem a sötétbarna szemű,sötét hajú férfiakat. Ők a zsánereim.De nyilván ha életem szerelme kék szemű lesz és szőke hajú akkor nem hajtom el csak ezért.:D

2016. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Apolt es igenyes.

-furodjon/zuhanyozzon naponta, de minimum 2 naponta

-hajat, arcszorzetet tartsa rendben, nekem tetszik a frissen borotvalt pofi es a szepen nyirt arcszorzet is

-kukinal vagy borotvalt vagy geppel nyirt szorzet legyen

-honaljanal lehet pici szor, de a sima jobb

-dezodor, parfum hasznalata nem art

-testapoloval kenje be a testet

Ne keltsen szakadt csoves benyomast. Ennyi.

Az igenyes reszt nem fejtenem ki, mert mar az eddigiek miatt is meg fogtok olni :D

2016. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
egy pasi honaljszorzet nélkül? az nálam már mekeg kategoria. egy ferfi igenis legyen szoros:)
2016. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a követelmények vannak:


-Fürödjön, legyen jó illata

-Borotválkozzon, intimterületeken is

-Vágja a körmét rendszeresen

-Mossa a haját, ne legyen zsíros

2016. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

X nemegyenlő büdös

X kisebbegyenlő 150 kg

X nagyobbegyenlő 150 IQ

2016. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürödjön meg, mosson fogat, mosson fejet, ne legyen zsírszaga a fejének, dezodortól se féljen. Hónaljszag is gyakori probléma, elég nyáron felszállni egy távolsági buszra.
2016. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!