Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A story röviden, hogy van egy fiú évfolyamtársam az egyetemen, elkezdett nekem udvarolni, de olyan kis esetlen, ügyetlen, önbizalom hiányos volt, nem láttam benne a férfit, ezért elutasítottam. Hanem, ahogy telt múlt az idő, (pontosan egy év telt el azóta)egyre jobban megváltozott és azt kell mondjam, hogy előnyére, már sokkal határozottabb, magabiztosabb, olyannyira, hogy fel tudok rá nézni és magam se hiszem el, de egyre inkább kezdek érezni iránta valamit. De ő már nem tekint rám úgy, amikor konkrétan megmondtam, hogy nem lehet köztünk semmi, azóta ő ezt tiszteletben tartja. Szerintetek nagyon ciki, hogy most hirtelen mégis megtetszett nekem. Megpróbáljam vele, vagy hagyjam? Valakinek hasonló tapasztalata?
2016. szept. 20. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha tetszik, akkor próbáld meg. Veszítenivalód nincs. Ha nem megy, akkor legfeljebb nem lesz belőle semmi.
2016. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha csak azért utasítottad el, mert tutyimutyi volt és emiatt nem láttad benne a férfit? Szerintem hagyjad.
2016. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha ha csak én lennék/lettem volna az a fiú :)


20-as éveim elején ugyanilyen esetlen voltam. A lány 1 hónap után szakított velem, gyakorlatilag ő hordta a nadrágot. Nálunk annyi különbség volt, hogy mi nagyjából 6 év múlva találkoztunk újra, újra randizni kezdtünk, és összejöttünk, 3 éves kapcsolat lett belőle. Végül szétmentünk, de teljesen más ok miatt. (Megváltozott jövőkép/távolság/stb)

Próbáld meg vele!

2016. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!