Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van egy olyan érzésetek ha 10-20 evvel korábban születtetek volna sokkal könnyebb lenne barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem meg abban a korban mikor az internet,mobil és saját számítógép ritkaságnak számított. A zene otthon meg szalagos kazettáról ment. A diszkókban normál számokat játszottak és nem valami össze vissza vagdalt szart.
2016. szept. 23. 14:56
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Álmodozzál csak. Miből gondolod, hogy 10-20-50 évvel ezelőtt, nem kellett szerelem, vágy, stb. Gondolod, akkor csak az volt a lányoknak a lényeg, hogy lógjon a lába között valami és már borult is a pasi nyakába?
2016. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, de szerintem akkor nem volt annyi extra el varrásuk.

Mit most a sok modern fossal fertőzve.

2016. szept. 23. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:

20 éve voltam 17. :)


És elmondom neked, hogy mi is pont úgy nézelődtünk a helyes pasik után, akkor is az volt a "menő", akinek kocsija volt, és akkor is kiröhögtük, ha egy pattanásos, kövér srác odajött a diszkóban, hogy táncoljunk.


Hidd el, ma sincs a lányoknak semmilyen extra elvárásuk, ami 20, vagy akár 100 éve ne lett volna.


Ismered a Hamupipőke mesét? Na látod, már ott is arról szól a történet, hogy a lány fiatal és szép, a királyfi meg beleszeret, és viszi a kastélyba. Egy szó nincs arról, hogy a csaj szerelmes lenne, vagy a királyfi jól néz ki. És nem mai történet.

2016. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Inkább az őskorba kellett volna születni, ott még meztelen volt mindenki semmijük nem volt, odamentél álló bottal a nőhöz, megengedte hogy betedd, nem akadt fent azon hogy mid van meg hány kapcsolat meg milyen nagy a frkad.. még szóba se kellett állni, csak huhogni és örülni
2016. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Középiskolában jöttem össze egy lánnyal. Azóta elvégeztem egy OKJ-s képzést és most egyetemre járok. Nemrég szakítottunk, szóval lényegében majdnem ilyen helyzetben vagyok.

És mit tapasztalok? Ég és föld, ami most van, pedig csak 7 évről beszélek. Régebben átlagos srácként több lánynak tetszettem, most már unalmas vagyok. Akkor még nem akart mindenki utazgatni meg insta életet élni, most már minden második lány igen és ezzel kompatibilis srácokat keresnek. Ha valaki ismerkedett, inkább 1-2 emberkével és komolyabban, mint most, amikor egyszerre 10-20 sráccal facebookon és arra sem emlékeznek, mit írt a srác 10 perce.

Szóval a lányok sokkal anyagiasabbak és felszínesebbek lettek. Megspékelve a dolog a bizonyításmániájukkal, mert már 15 évesen is valami tökéleteset akarnak magukról mutatni a neten és az életben.

Ez van, megváltoztak az igények. Engem nem zavar, csak furcsának találom, hogy nagyobb eséllyel indulok 24 évesen egy idősebb nőnél, mint egy fiatalabb csajnál. Valahogy a 30 körüli nőkkel teljesen jól eltudok beszélgetni és megvan a vonzalom is. De a 20 körüliek nézik a ruhám márkáját, hogy izmos vagyok e, hogy divatos e a hajam meg hogy mennyi a pénzem. Beszélgetni meg maximum a divatos témákról lehet velük.

2016. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5: persze, mert az őskorban tök pucéran nem látszott ám, kinek mekkora lóg a lába között, a nők meg bárkinek odatartották, elvégre minden emlős így csinálja. A szarvasbikák is csak unaloműzésből verekednek, a farkasok is, de egyébként dug mindenki mindenkivel.


Hát hogyne...


Kezdem azzal, hogy a sok életképtelen nyomi meg se éri az ivarérett kort, ott ugyanis semmi sem JÁRT.

A nő sem.

A legjobb vadásznak volt csaja, aki el is tudta tartani a gyerekeket, és nem haltak éhen mellette. Ha meg mégis éheztek, akkor fogta a nő a kölköket, és átcuccolt annak a barlangjába, ahol meleg is volt meg étel is.

És ha pattogott a gyengébb, esetleg véletlen agyonverték, és még csak el se ásták. Majd elhordják a dögevők.


Örülj neki, hogy most élsz, és van internet, ahol tudsz ismerkedni, mert a legtöbb pasinak már az is kihívás, hogy odalépjen egy nőhöz.

2016. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy vicc. Mégis minek örüljek. Meg van miden amire a leírásodból egy akkori nő vágyhat. De hiába van internet, hiába van diplomám, hiába tudnék eltartani egy családot több gyerekekkel, még sincs belőle semmi. Már az is kihívás, hogy csak egy sziára válaszoljanak. Rá kell írjak vagy 100ra mig válaszol 1, és miden 100ik válaszolóból ha eljön egy. Max. 4-5 lánnyal randiztam eddig. 29 évesen az egyetlen csók is azért jött össze mert megsajnáltak.
2016. szept. 23. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Most jobbak, szebbek a bicók. Jó ez így. :D
2016. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!