Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy külsőre és belsőre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy külsőre és belsőre is "amazon" típusú nő, inkább egy félénkebb kevésbé "alfa" típusú férfivel tud harmonikus párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, de ő lesz a főnök. :D
2016. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám feltétlen így! Szerintem attól függ hogy van-e közös érdeklődési körük. HA van, akkor két "amazon" típusú ember hihetetlen dolgokra tudja sarkalni a másikat! HA viszont nincs, és egy kevésbé alfa hímmel találkozik, akivel viszont vannak közös pontok, akkor ott is ugyanolyan jól mehet minden.. Persze nem olyan vehemenciával, de attól még mehet..
2016. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A félénk típusú nem tudja felszedni a csajt, épp azért mert félénk. A csaj szedi fel így a csajnak kell megfelelni a srácnak. Hiszen nem mindegy, hogy a csapba sz@rni vagy sz@rba csapni. Mindig annak kell megfelelni akire a szelet csapjuk. Szóval, hogy ki diktál ebben a kapcsolatban, nyilván a srác.
2016. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3/3-nak igaza lehet! Van benne valami!
2016. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy jellemileg teljesen összeillenek, viszont szexuálisan nem tud vonzódni az ilyen nő (sem) egy kevésbé "alfa" férfihoz, ezért ez nem működik.
2016. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös ki mit nevez alfának. Egyáltalán mit értetek alfa alatt?
2016. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: ez az "alfaság" duma hódít most a sikertelen férfiak körében. Afféle démoni bűnbak az "alfa", akire lehet haragudni, hogy "minden jó nőt elhalászik" a többi férfi elől. Persze egyszerűbb ezen siránkozni, mint magunkba nézni, hogy mit is csinálhatnánk másképp, vagy miben lehetnénk jobbak, hogyan lehetnénk vonzóbbak a nők számára.
2016. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az "alfa" szót, csak a kérdezőhöz alkalmazkodtam. Számomra valami olyasmit jelent, hogy egy olyan férfi, aki külső+belső tulajdonságai alapján sok nőnek vonzó. Külsőre nem tudok magammal már mit kezdeni, belsőre meg inkább visszafejlődésnek érezném, ha ilyen lennék. Ekkora árat nem akarok fizetni, hogy vonzó legyek. Haragot inkább csak azért érzek, mert erre, és csak is erre van igény a nők részéről.

#5 vagyok

2016. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak a 8asnak üzenném, hogy van ellenpélda is. Talán az én hibám, hogy kevésnek látom magam, rengeteg negatív kritika ért engem a tanulmányaim során (csúfolás, sértegetés) én voltam az osztály kipécézett tagja. Tehát elég sok negatívumot nyomott belém a környezet, hogy még az a maradék önbecsülésem is elmenjen ami volt. Próbálom javítgatni, kompenzálni de... Végső soron nem erről akartam neked beszélni, csupán rávezetés gyanánt, hogy nem egyszer ajánlkoztak már fel nekem. Vagy hívott fel magához anyukám barátnőjének a lánya hajnalban, mert "unatkozik". Az ilyen típusú emberek, mint én önmaguktól nem lesznek képesek párt találni. Szóval ha engem nem szólít le az aki tetszik, akkor a fene megeszi. Edzeni kell, tanulni, dolgozni. Fejleszteni magad a többi majd jön magától vagy nem. Én már nem foglalkozok azzal a témával, hogy én szedjek fel nőt. Tudom, hogy nem menne.
2016. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!