Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiús alkatú/testileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiús alkatú/testileg éretlen (alacsony, sovány) pasinak milyen kaliberű csajt lehet elképzelni?

Figyelt kérdés
Most biztosan fogok kapni olyan válaszokat, hogy a jobb kéz, meg hivatásos prosti stb., de aki esetleg hajlandó ezen felül valami egyéb választ is írni, akkor kíváncsi lennék, hogy ilyen kaliberű pasikhoz mégis milyen nő illene. Mindenki szokta írni azt a közhelynek tetsző állítást, hogy mindenki megtalálja a párját csak a "saját szintjén" keresgéljen. Mondjuk egy 170 cm és 55 kilós testalkat esetében mi ez a szint? Csajoktól kérdezném elsősorban, hogy van-e olyan ismerősötök, akinek hasonló adottságokkal van-e barátnője.

2016. szept. 24. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2016. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, van.

Sőt magamat is idesorolnám, (állításod szerint) alacsony és sovány pasim van. 170 valahány centi, pár kilóval több, kb. 60 kiló.

Bár én a 170 centit nem tekintem alacsonynak. (158 centi vagyok)


Kicsit lehetne több önbizalmad! 24L

2016. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább nem mondok semmit mert kitiltanak
2016. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Akkor írd meg a véleményedet privátban! Nagyon kíváncsi vagyok rá.
2016. szept. 24. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem 173 cm és 63 kg kb. Én 162 cm és 47 kg vagyok. Ő is gyerekes alkat ( pedig 36 éves), de én ilyennek szeretem.


32N

2016. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!