Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogok orulni? 30/F

Figyelt kérdés
30 eves koromra sosem volt meg rendes kapcsolatom. Ugy erzem, nem is lesz. Felek, hogy egyedul maradok. Eleg hulyen neveltek, sokszor kihasznaltak. Az osztalytarsaimat nem is tudtam sosem elhivni magunkhoz, amikor tizeneves voltam. Most ugyanezt az elszigetelest csinalom magammal, amit velem csinaltak otthon.

2016. szept. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
De ha te csinálod, akkor mire panaszkodsz? Ennyi idősen kezdeményezőnek és tapasztaltnak kéne lenned.
2016. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerõs problèmák... :(


Ugyanígy vagyok, csak fiatalabb korban...

2016. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nehéz társat találni,ahhoz szerencse kell!

megértelek! 30N

2016. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust a depresszió és szorongás miatt, és találj ki valamilyen hobbit amit szabadidődben szeretnél csinálni.Lehetőleg olyan ami csoportos,pl karate,thai box vagy hasonlók.Ismerkedj neten különböző fórumokon ahol társra is is találhatsz. Nem tudom milyen a kapcsolatod a családoddal és ha vannak testvérek,unokatestvérek akikkel jobban kijössz menj el velük ide oda,lényeg hogy ne zárkózz be. Biztos nehéz kilépni a komfortzónádból,de egy kicsit erőltesd meg magad és a fent említettek közül nem kell mindenbe egyszerre belevetned magad,csak módjával.Az sem jó ha rágörcsölsz.
2016. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg karatézni
2016. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"30 eves koromra sosem volt meg rendes kapcsolatom. Ugy erzem, nem is lesz. Felek, hogy egyedul maradok. Eleg hulyen neveltek, sokszor kihasznaltak. Az osztalytarsaimat nem is tudtam sosem elhivni magunkhoz, amikor tizeneves voltam. Most ugyanezt az elszigetelest csinalom magammal, amit velem csinaltak otthon."


28 vagyok és még nekem sincs barátnőm, nem vagy egyedül.

2016. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem fogsz.

Az a baj a mai társadalommal, hogy minden kis hibára berágnak. Nagyon sok a felesleges stressz és apró veszekedés amit egy jó megközelítéssel ki lehet kerülni.

A legtöbb kapcsolat kis jelentéktelen egyet nemértésekből lesz vége. Hogy miért? Mert emberek vagyunk. Ragaszkodunk a szokásainkhoz és szeretnénk ha a párunk is hasonló ízléssel rendelkezne és csak későn vesszük észre, hogy mik voltak a problémák vagy lehet sosem vesszük észre. Meg kell értenetek egy kapcsolathoz 2 ember kell és el kell fogadni olyannak a másikat amilyen. Úgy szeresd, ahogy megismerted mert végül is az a személyiség fogott meg benne nem igaz?? Tök logikus, hát akkor meg minek felesleges köröket járni. Használd és gyakorold Szókratész hármas szűrőjét, légy optimista és kreatív. Ne ragadj le a rugalmasság jó. Találd meg azt a hobbit ami lefoglal és nem csak kényszerből csinálod, hanem szereted is. Alakíts ki egy baráti kört, barátok mindig jó ha vannak! Valamint ne úgy tekints minden ismerkedésre mintha az igazi lenne. Tegyél meg annyit amennyit a másik is megtesz érted de ne többet! És mindig gondold meg, hogy mi lesz a következő lépés. Szűrd le a lépésnek vajon milyen következményei lehetnek, ha megvan, gondold át, ha kell tervezd újra. Sok sikert kívánok neked!

20/F

2016. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!