Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most én bunkó lettem volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én bunkó lettem volna, vagy csak szimplán nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó,hogy van ez a lány és a következő párbeszéd zajlott le köztünk:


Én: Jó volt ma látni téged 🙂


Ő: De aranyos vagy ! Teged is es koszonom! Hogy vagy ?:) hogy megy a suli?:)


Én: Minden rendben,megvagyok:) hát haladok vele 😀 és te hogy vagy? milyen volt a nyarad?:)


Ő(ezt már csak másnap): Most latom csak,h irtam... 😳

Irtal*

A nyaram jo volt, tudtam pihenni, nyaralni, de penzt is keresni!


Én: na az jó 🙂 hol voltál nyaralni?

és erre az üzenetre nem érkezett válasz,csak "látta"


Végül annyi lenne a kérdésem,hogy bunkó módon kérdeztem? Mert ma véletlenül találkoztunk és normálisan beszélgettünk és nem igazán értem mert semmi reakció nem volt a korábbi üzenetre,hogy esetleg ne haragudjak ,hogy nem válaszolt stb. megmondom őszintén kicsit vártam volna,amúgy eltelt egy hét az üzenetváltás óta.



2016. szept. 27. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon akart menni nyaralni és nem sikerült neki és ezt bánja, de ez nem tudhattad. Max írd meg neki, hogy bocsánat nem akartam ezzel rosszat....
2016. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus dolog. A csaj rengeteg mással is cseveg, a ti beszélgetésetek elfelejtődik/elkallódik. Nyilván nem érdekled még annyira, hogy ő is keresse a kontaktust. Próbálj kicsit nyomulósabb lenni, akkor felkelted a figyelmét, utána pedig könnyebben le lehet szűrni, hogy milyen minőségben kíván (ha kíván) veled kapcsolatot tartani.
2016. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy napon belül nem érkezik válasz a kérdésre... szerintem nem érdekled.

Ha olyan válasz érkezik, amiben nem lesz kérdés, azaz nem törekszik a beszélgetés fenntartására, akkor nem érdekled.

2016. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem nyomul rà màs is igy nem tudja mit akar lehet hogy szimpatikus vagy neki de csak ennyi !Az is lehet hogy közbe jött neki vmi program és nem akarta az orrod alà dörgölni bàr ha csak bnőivel volt vagy csalàdtaggal sztem azt nem kell eltitkolni furcsa !
2016. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet: elfelejtette, vagy olyan, aki nem beszélget így sokat. Van ilyen ismerősöm több is, hogy az írásos beszélgetéseikben udvariatlannak tűnnek, személyesen meg tök szívélyesek. Ez annyira összezavart, hogy most internetnyelvészeti kutatásból szakdogázom. hidd el nekem, nem direkt csinálja.


Nem voltál bunkó.

2016. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, amúgy meg az emberek viselkedését nehéz megmagyarázni. Még élőben is sokszor produkálnak egymással teljesen ellentétes dolgokat, mit szóljunk akkor a netről? Én valószínűleg eléggé különleges ember vagyok, de pl. alapból utálom a fb-ot, na nem mintha élőben alapvetően jobban menne a kommunikáció. De van úgy, hogy hetekig fel se nézek, mert nincs energiám és kedvem, főleg ha hosszabban kellene írnom. Akivel beszélgetünk, azok tudják, hogy van éppen elég problémám, és általában bocsánatot is szoktam kérni, ha ők írnak, de én csak sokára reagálok. Nem vagyok büszke magamra, de a fárasztó napok sorozata után már abszolút nincs erőm még arra is, hogy felmásszak fb-ra, és szembesüljek azzal a sok szarral, amit akaratom ellenére random a nyakamba önt sok barom, plusz üzenetet is írjak valakinek, miközben amúgy is eltompult már az agyam. Van, aki meg esetleg azért nem válaszol, mert sok másik emberrel is beszél, és elfelejti, hogy írnia kellene neked.
2016. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a facebookon kéne élni te agyatlan! Azért mert írt párszor, az még nem jelenti azt hogy dugni akar veled és minden üzenetedre válaszolni fog..
2016. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdekled :(

Akit érdekelsz az ír rendszeresen, szerintem ő csak akkor ír neked, ha akivel rendesen beszél nincs fent.

2016. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!