Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyat aki 30+ szuleiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki 30+ szuleivel elt, felrerakott, majd ezutan sikeresen elkoltozott es lett csaladja/ baratnoje?

Figyelt kérdés

Szerintem a csajozas gatja a mamahotel,de cafoljatok ra,ismertek olyat aki onnan tovabblepett?


(Tesom pl 30+, meg nem koltozott el es vegul a csaja koltozott anyamekhoz a tesom szobajaba.)


2016. szept. 30. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle lehetőség van. Nem lehet csak egy két variációra leírni. Ismerek olyat aki dolgozott, gyűjtött és vett egy lakást és elköltözött 30 éves kora körül, de olyat is ismerek aki a szüleihez vitte a barátnőjét is és ott éltek együtt, olyat is ismerek akik albérletbe költöztek. Azért azt nem állítom, hogy azért mert külön költözött a szülőktől ez miatt lett volna barátnője.
2016. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

"csajozas gatja a mamahotel"


" csaja koltozott anyamekhoz"


Máris ellentmondtál magadnak a provokáló kérdésed leírásával, vagy csak te is fogyatékos vagy és nem ismered a szavak jelentését!

2016. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szüleimmel élek, mondjuk csak 23 éves vagyok, és legszívesebben már most elköltöznék, de ha nem sikerül 30 éves koromra se gyűjteni rá pénzt, könnyen lehet, hogy itt ragadok.


Nálam gondot okoz a csajozás, mert NÉGYEN lakunk egy kb 70 m2-es lakásban, szóval csak én tudnék menni a lányhoz.

2016. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 miert vagy olyan haragos?

elevenedre tapintottam?:)

2016. szept. 30. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4 csak elegem van az ilyen provokáló férgekből mint te, aki egymásnak uszítja a 2 nemet és elcseszi ezt az oldalt.


Főleg akkor ha még egy normális kérdést se tud megfogalmazni.


Bár lehet rád is igaz amit kérdeztél. 30 évesen gondolom még punci közelében se voltál, az irigykedsz a tesódra.

2016. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mellelottel:18 evesen elkoltoztem es csaladom van.


Bocsanat h elcseszem ezt az oldalt!:)

2016. szept. 30. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahány eset, annyi változat. Ismertem olyat, aki vett lakást az akkori párjával közösen, aztán elváltak, az új párja oda költözött, aztán pár év eltelt született gyerek, eladták a lakást, és végül a pasi apjához költöztek a panelból, aki meg kertes házban lakott, nagyobb is volt, mint a másfél szobás panel, kialakítottak egy külön lakrészt, apuka már nyugdíjas, tud segíteni az unoka mellett, meg így ő sincs egyedül.
2016. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de biztos van.
2016. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!