Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos vagy nem szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátom nős van egy felnőtt fia.A feleségével nem jó a kapcsolata.Velem tervezi a jövőjét.Én 24 éves vagyok Ő 50 lesz.Sokan megszólják a kapcsolatunkat a kor külömbség miatt.Foglalkozzak a kritikákkal vagy ne?
2016. okt. 2. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem a korkulonbseg a baj (bar az is sok igy hogy neked gondolom meg nincs gyereked), hanem az hogy hazas.
2016. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a fiával foglalkozz szerintem. :D
2016. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Titusztitusz ***** válasza:
33%
Azért ez már tényleg kicsit nagy korkülönbség...És NEM egy normális dolog...Már most sem az,de később lesz még csak problémás a dolog...Amikor a férjed lesz 70 éves,te meg 44...Csak gondolj már bele a szituba...Meg ebbe az egészbe...
2016. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha elválik, nincs ebben semmi rossz ha jól megvagytok.

Ezt mondom úgy, hogy köztünk 27 év van, de még ilyen szenvedélyes és boldog kapcsolatom nem volt.Együtt is élünk.

Én 31, ő 58.

Sok sikert kívánok nektek:)

2016. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

#4-es vagyok.A kritikákkal ne foglalkozz, de komolyan ne, mert bedilizel!Minket a mai napig fúrnak, de már sikerült mindenkit elküldenem a jó édes anyjába, (falun élünk), úgyhogy mostmár békén hagynak.

De mondom, nehogy foglalkozz mások véleményével, mert rámész.

2016. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt valoban nem a korkulonbseg a problema, mert azt kb le lehet tojni ha ket ember amugy megerti egymast, ha nekik jo, legyen.

Ami gond, az a hazassaga. Ha annyira rossz, miert nem valik el? Ja mert igy is vele vagy, otthon nem fog ezert boritani. Annyira nem kellesz neki, hogy uj eletet kezdjen miattad...

Nem savanyu a szolo, csak lattam elso kezbol, hogy apam egyszerre 5 novel jatszotta el ezt, mindegyikkel elhitette, hogy csak bele szerelmes, es a hazassaga rossz, csak miattunk nem hagyja ott anyamat. Pedig egytol-egyig ertelmes, diplomas nok voltak. Es azt is lattam, ahogy rajottek a dolgaira, es sorban hagytak ott teljesen osszetorve. Meg ongyilkossagi kiserlet es abortusz is bejatszott. Es persze azota is anyammal van. Es azota is szediti a noket, 62 evesen.

2016. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Váljon el akkor!

Mi a biztosíték arra, hogy tényleg nem jó a kapcsolata a feleségével és te csak egy friss hús vagy neki a szexhez?

Szerető ne legyél!

A korkülönbség nagy, de ha egy normális párról van szó, nem egy házas férfiról, akkor elfogadható.

2016. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most ment szét a feleségével,az asszony el is költözött otthonról.Én szoktam ott aludni nála.Elég nehéz eset a barátom,makacs,önfejű,mindenen spórol de mégis egyelőre jól elvagyunk.
2016. okt. 2. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
50 évesen már nem fog változni a személyisége. Ha ezzel együtt elfogadod akkor sok boldogságot kívánok. Ne zavarjon ki mit mond.
2016. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senki más véleményével, se azokkal a számokkal, ha nem ver át a válással, meg szeretitek egymást.
2016. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!