Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogyan találjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan találjam meg a közös hangot, témát egy 22 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
29f- vagyok lassan 30 ki sem merem mondani. Édes istenem mit tegyek? Mi lesz velem ezek után?

2016. okt. 12. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Vedd fel diktafonra a mondókádat, ha lámpalázas vagy és küldd el neki postán...

Most komolyan, ennyire nem lehetsz életképtelen!

2016. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egyszer megpróbáltam beszélgetni vele de elküldött, sajnos nem tudom kiverni a fejemből őt. Ettől még komplikáltabb a helyzet. Tudnám, hogy mit tegyek csak attól félek, hogy ugyanaz lenne az eredmény. Ettől más ez az egész. Most mit tegyek?
2016. okt. 12. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Mi olyan nehéz? Elküldött, hagyd békén. Miért mindig a fiatalok kellenek minden férfinek? Ha törvényes lenne 13 évesekkel, akkor rájuk is hajtanátok. Szánalmas.

22/L

2016. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Jár suliba? Kérdezd az iskoláról, a tanárokról, mi órákat elbeszélgetünk róla.

2. Próbáld meg kitalálni a hobbiait, facebook elég nagy segítség lehet benne.

3. Állatok, az esetek 90%-ban bejön, ha te szereted őket.

4. Filmek, az újak

5. Suli, még egyszer (egyszer egy ismerősöm elpoénkodott vele, hogy csak orvosokkal tud ismerkedni, mert nekik is annyi élete van mint a mérnököknek, csak a tanárokat tudják szídni a randikon, akár egy órán át is).

6. Esetleg könyvek

7. Pokemon Go (tudom néhány hete lecsengett, de legalább van miről beszélni).


Így hirtelen ennyi jutott eszembe (22 évesen valószínűleg nem tudja, hogy hol fog dolgozni, esetleg ha tudod, hogy nem vallotok nagyon ellentétes (oké, inkább tudod hogy azonos nézeteket vallotok, és nem zavarja, akkor a politika is lehet jó téma, de csak ha gáz van)) amúgy ne aggódj, ha működne nem most fogod elrontani :) Hova mentek?

2016. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4.: 22 éves lányként mondom, hogy a pokemon go eleg gaz tema ea azert jobbesetben egy ilyen idos tudja, hogy mit akar a jovotol, hova akar menni, elhelyezkedni stb.
2016. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
A Pokemon Go tényleg nagyon gáz. Tömegmanipuláció, a valóság elterelése a célja a játéknak, nem mellesleg a kontroll az emberek felett. A CIA hozta létre, csak megsúgom. :)
2016. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De mindenkinek van róla véleménye :D És nem annyira veszélyes, mint a politika :) De persze el lehet kerülni :) Ti amúgy milyen témákat javasoltok akkor helyette?
2016. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4: 22 évésen egyetemre járok, stabil állásom van, tisztában vagyok a céljaimmal és meg is valósítom őket, nyelveket beszélek, sokat jártam külföldön, vannak jó kapcsolataim is. Szóval nekem ilyen PokémonGo, meg a "suliban a tanárok" kérdések nagyon nem vonzanak... Meg hogy esetleg könyvek? ...

Jó, aláírom, hogy sokan ilyen korban nagyon nincsenek a helyzet magaslatán, de ez nem korfüggő, egy 40 éves is lehet egy elveszett lélek, ahogyan egy 20 éves is lehet életrevaló.

(Ettől függetlenül, hogyha valaki nagyon tetszik, akkor a nők többsége nem a témát figyeli, mert akkor mindegy.)


Kérdező, lassan 30 éves vagy, nem hiszem, hogy ne tudnál találni egy témát vagy kettőt, ha a lánynak is van sütnivalója, akkor partner lesz. Ha meg nincs közös hang, akkor teljesen mindegy, hogy hány évesek vagytok.

Velem most ismerkedni próbált egy veled egykorú férfi a munkahelyemről, de attól függetlenül, hogy minden témához hozzá tudok szólni, ami érdekli, jóval gyerekesebb nálam a kora ellenére, szóval felejtős...


Hogy miről lehet beszélgetni? Mindenről... Miért kell témákat javasolni felnőtt embereknek? Nem tudnak gondolkodni, hanem be kell tanulni egy képletet, mint a középiskolás fizika órára?

2016. okt. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi bús az a Pokemon Go?
2016. okt. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!