Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek és kezménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek és kezményezzek, ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Habár volt már több kapcsolatom is ,mégis az ismerkeséssel mindig meggyűlik a bajom. Nagyon nehezen kezdeményezek ,ha el is kezdek valakivel beszélgetni ,valahogy sosem megy gördülékenyen,ès sokszor síri csend a vége. Mindenellett nagyon sokszor azt érzem hogy akik körül vesznek azokkal nincs közös tèmám ,mert annyira más dolgok érdekelnek minket. Teljesen átlagos lány vagyok ,de mégis azt érzrem hogy a fèlènksègem miatt a legtöbb srác átnéz rajtam ,mert határozott extravertált lányokat keresnek. Persze biztos vannak valahol olyan srácok ,akiknek nem hátrány hogy ilyen vagyok,de nem igazán találom meg őket ,nem hogy még kezdeményzzek.

22/L


2016. okt. 13. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Összeszedve a bátorságodat.
2016. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlás. Amikor 12 éves koromban bekerültem az új sulimba, amikor bemutatkoztak nekem, akkor bólintottam, hogy értem és alig bírták kihúzni belőlem a nevem. Sosem láttak könyv nélkül, és nem tudták, hogy órákon kívül tudok egy szavas mondatoknál többet beszélni. Ma már mindenki extraveltáltnak tart, de elég nehéz volt eljutni idáig.


Nekem mindig az volt az érzésem, hogy a másikat nem érdekli amit mondok. De mostmár mindig arra gondolok, hogy az is jobb, mint néma csendben ülni, mert akkor nem csak unatkozik, ha feszeng is, ha nincs meg az összhang, akkor ez van.

Ha nincs téma, akkor vannak ezek a teljesen értelmetlen kérdések (amiknek a megválaszolása állítólag rengeteg mindent elmond egy emberről, de sose értettem, hogy hogyan tudják ezt emberek jól értelmezni), pl. múltkor hallottam egy érdekes/teljesen értelmetlen/fura ... kérdést: te mit választanál szívesebben, hogy

1. három hétig egyfolytában essen vagy havazzon?

2. ha egész életedben minden reggel ugyan azt kéne reggelizned, mi lenne az?

3. Ha özönvíz lenne, és Noé bárkájára fel kéne vinned 5 embert, akik túlélik, akkor kik lennének azok?

4, Ha otthon kéne tartanod egy szarkát vagy egy varjút, akkor melyiket választanád?

5. Milyen természeti katasztrófa lennél?

6. Milyen lábbeli lennél?


Szóval ha nagyon megakad a beszélgetés, csak bedobok egy ilyen kérdést. (A mi lenne ha című társas nagy segítség lehet :) ).


Amúgy a hobbikon keresztül szerintem jól lehet ismerkedni. Vagy vannak a nyilvános társasjátékkörök. Ott a téma adott.

2016. okt. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Amiket leírtál, egyik sem hátrány, bár egy kis bátorság kellene és kezdeményezni.

Megpróbálkozhatsz az interneten is ismerkedni, ha itt nem félsz írni.

2016. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem pl taszítanak a nagydumás flegma lányok, ellenben a visszafogottak többnyire azonnal szimpatikusak lesznek.

Én sem vagyok extrovertált, de bárkivel jól el tudok beszélgetni egy közös kedvelt témáról. Csak néha nehéz megtalálni azt a közös témàt, ekkor jön a "nincs több mondanivalóm" csend.

Gondolj csak a kedvenc témádra. Te is jókat tudnál beszélgetni valakivel, aki ugyanúgy kedveli azt az adott témát.

Szóval keresd a közös nevezőt.

2016. okt. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Emberek! 😃 A szó amit kerestek, extrovertált! Jót nevettem az extravertálton is, az extraveltált meg végképp kicsapta a biztosítékot :D


Első benyomás c. könyvet olvasd el! Torrenten fent van. Jó átvilágítás a hibáidhoz, és útmutató, hogyan tehetsz jó első benyomást úgy, hogy magadat adod.

2016. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek, én is introvertált vagyok. Nekem se megy egyszerűen...


25F

2016. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!