Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen k@csög a Randivona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen k@csög a Randivonal társkereső? Pénzt kérnek azért hogy írhassak valakinek, csakhogy nekem nincs rá pénzem, pedig így elszalasztok egy lehetőséget

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 12:59
1 2
 1/17 2*Sü ***** válasza:
97%

Egy oldalt általában nem jótékonyságból szokás üzemeltetni. Az oldal mögé kell egy szerver, annak az üzemeltetésének ára van. A társkereső programját meg kell írni, ami idő és energia. Általában a legtöbb honlap, szolgáltatás azért készül el, mert ez egy üzleti vállalkozás, a honlapot üzemeltető ember, cég bevételt vár. (Ami után egyébként adóznia is kell.)


Többféle módon lehet ezt a bevételt megteremteni. Lehet közvetett módon, mondjuk reklámokkal. De a reklámblokkolók elterjedésével ez elég sovány bevételt hoz, ami valószínű nem fedezi az üzemeltetés költségét, vagy különösebb profitot nem termel. A másik mód a közvetlen pénzkeresés, hogy bizonyos szolgáltatások fizetősek.


Nem, ez nem köcsögség. Neked vannak irreális elvárásaid, hogy valaki időt, energiát áldoz egy rendszer kiépítésére, üzemelteti azt, kifizeti a domain nevet, a tárhely- vagy szerverbérletet, vagy megveszi a szervert, és mindezt ingyen és bérmentve a rendelkezésedre bocsátja, pusztán a két szép szemedért.

2016. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem k@cs@g, csak a hozzad hasonlo szanalmas alakokbol szerzi a penzet. Amikor regisztraltal, elfogadtad az ingyenes felhasznalokra vonatkozo korlatozasokat (viccelek, nyilvan el sem olvastad egy sorat sem).
2016. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

"nekem nincs rá pénzem, pedig így elszalasztok egy lehetőséget"

Lehet, hogy rosszul tudom, de ez véletlenül nem a te problémád?

Akkor miért várod el mástól, hogy ingyen és bérmentve megoldja neked?

2016. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Mondok neked még durvábbat. Gondolom férfi vagy.


Nem csak, hogy pénzt kér, de valószínűleg az a lehetőség, akinek írhatnál, az egy rendszer által generált profil egy tetszetős nőről. Szóval úgy szívatják meg a hozzád hasonló lúzereket, hogy így veszik rá, hogy fizessen, hogy azt hiszi tetszik egy nőnek, aztán begépeli szépen a bankszámlaszámát, fizet és visszaírhat egy generált kamu profilnak. :D


Jó mi? :D

2016. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
4-es mond valamit. Én már beszéltem ott valódi nővel. De...khm. a "soha többet nem megyek vissza oda" válasz mennyire kifejező? :D
2016. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Hogy is fogalmazzak finoman...

Ha téged földhöz vág párszáz forint, és elmúltál 12, akkor ne akarj csajozni.


Egy buszjegy, két kávé és egy virág se fog beleférni a keretbe, hogy randizni tudjatok. Azt meg hiába várod, hogy majd helybe mennek a nők, és az októberi hidegben minden randin sétálgattok.


Szánalmas lúzer...

2016. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Miért ilyen k@csög a BKK? Pénzt kérnek azért hogy utazhassak valahova, csakhogy nekem nincs rá pénzem, pedig így elszalasztok egy lehetőséget

[...]

2016. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, rossz hírem van: az ÖSSZES társkereső egy rakat fos. Nemcsak a fizetősek, hanem az ingyenesek is. Erőltetett, húspiac az egész, és 10000 levélre jó ha egyszer kapsz választ a nőktől, azonkívül rengeteg a kamureg és a troll. És te erre a selejt szarra fizetsz elő? Hát kongratyülésön...
2016. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az utolsó:én nem fizettem elő semmire,2 ember:miből gondoljátok hogy lúzer vagyok?ennyi erőből én is rátok mondhatnám hogy búzik vagytok
2016. okt. 15. 15:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak egy lúzer férfi ismerkedik egy társkeresőn. Nem azt mondom, hogy minden férfi lúzer aki felregisztrált és megnézte milyen. De aki a látottak után is ott próbálkozik hónapokig, évekig, ne adj isten még fizet is érte, az bizony isten egy echte lúzer.
2016. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!