Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyi kapcsolat, randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat, randizás. Működhet vagy csak egy ideig? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
A munkámban javarėszt nőkkel dolgozom egy helyen. Nem nagy cėg vagyunk átlag 30-35en kėt műszakban összesen. Az egyik kolleganőm az utóbbi időben feltünően méreget, tett már pár érdekes megjegyzést is. Nekem se lenne ő közömbös, de így hogy sokat dolgozunk eggyütt nem tudom mennyire lenne ėletkėpes a dolog. Házi nyúlra nem lövünk, vagy mėgis? Bármilyen sztorira kíváncsi vagyok. 27/F

2016. okt. 25. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vagyok híve ennek, hogy a munkát és a magánéletet keverjük. Nálunk három pár is van a munkahelyen, és biztos, hogy nekem nem lenne szükségem arra, hogy olyan munkatársak is a mi magánéletünkön csámcsogjanak, akiket nem kedvelek. És akkor ezek után jönne az, hogy hogy választod szét a kettőt... Szóval, köszi, de nekem ez nem kéne.. :/
2016. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2016. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Sajnálom, de házi nyúlra nem lőhetünk! Hagyjad békén a munkahelyeden dolgozó puncikat. Nem azért vannak ők ott és te sem azért vagy ott, hogy ismerkedjetek és dugjatok egy iroda kemény tölgyfa asztalán, hanem azért vagytok ott, hogy dolgozzatok, pénzt keressetek. Ne feledd a munka szabaddá tesz és nemesíti az embert.
2016. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Szóval mondjad a kolléganődnek, hogy ne méregessen téged, mert számodra a munka az első.
2016. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En nem lonek a helyedben hazi nyulra. Ketszer tettem meg, m ugye adtam megegy eselyt a hazinyulas dolognak es nagyon megszivtam mindket esetben. Most ocsem is ugyanebben a cipoben jar es eleg rosszul all a dolog.
2016. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi. Az álláspontom nekem is hasonló, de kezdtem már úgy érezni hogy csak én látom így a dolgokat... Ezek szerint mégsem.
2016. okt. 25. 13:26
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Házi nyúlra igenis lövünk.

Ha tettszik kezdeményezz. Nem egy ismerősöm van akik munkahelyen ismerkedtek meg. Van akik már házasok, vagy hosszú ideje együtt vannak. Persze van akik már szakítottak.

Ha mégis szakításra kerül a sor megfelelően kell kezelni, ennyi a titka. Ész kell hozzá és vérmérséklet, van akinek ez nincs, ebben az esetben valóban nem jó ötlet házi nyúlra lőni.

2016. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tothtomi1 válasza:
31%

És aki csak kefélni akar???

Nem nősülni annak sem szabad?!😉

2016. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi párommal a munkahelyünkön jöttünk össze és hamar össze is kölröztünk, immár lassan 2 éve vagyunk együtt és tökéletesen működik minden. Szeretünk együtt dolgozni, de nem vagyunk összeragadva szóval nem megy a munka rovására és itthon se volt soha gond abból, hogy 0-24be együtt vagyunk. Nagyon szoros a kapcsolatunk :)
2016. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pacsi.
2016. okt. 25. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!