Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MasterPeace kérdése:

Miért nem lehet ismerkedni roma lányokkal?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy nagyon édes pici alacsony hosszú hajú roma lányt, és nagyon tetszett. Park fenntartókkal dolgozott, közmunkás. Nem érdekelt, én is kétkezi munkát végzek. Olyan társaságban volt, hogy biztos nem válaszolt volna. Miért vagyunk mindig "gádzsók"? Nekem a seregben volt roma bajtársam is, semmi gondom velük. Hallottam romantikusak a roma lányok, szenvedélyesek, forróvérűek. Szeretnék egy rendes lánnyal megismerkedni, de mindenhol csak a negatív megy és a "gádzsózás". Hol lehet ismerkedni rendes, pici aranyos roma csajszikkal? Nem diszkó, nem szórakozóhely! A park fenntartók után nem rohangálhatok :D 30+/F Help!

2016. okt. 28. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt egy roma csaj udvarlóm középiskolában. 120-150kg volt kb, és 160 centi.

Én 190cm és 70kg. Majdnem egy súlyban voltunk :)

2016. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az sem zavarna ha picit husi. Én is mackós vagyok, persze van egy határ mindenkinél. Láttam olyan roma lányt is, aki annyira vonzó volt még husin is, hogy sokan elbújhattak volna mögötte. Latinos kis forróvérű lány lehetett. Tegnap is youtubon láttam egy roma csajszit táncolni, eléggé vonzó volt. Társkeresőn nincsenek, vagy nagyon minimálisan. Talán ők elfogadóbbak és jobban megértőek mint a fehér lányok, mivel ők is bizonyos hátrányt szenvednek a társadalomban. De nehéz ismerkedni velük..
2016. okt. 28. 11:53
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
73%
Bocsi kérdező,ha most kissé elveszem az önbizalmadat,de az esetedben VALÓJÁBAN nem a "gádzsózás" okozhatja a problémát,hanem az,hogy NINCS JÓ KINÉZETED,FÉRFIAS KISUGÁRZÁSOD minden jel szerint...Mert ha volna,akkor hidd el, NEM GÁDZSÓZNÁNAK sem a cigánynők,sem a rokonaik...Ez esetben tíz körömmel kapnának utánad,hidd el...A cigánynőknek önmagában véve nagyon be szokott jönni a fehér hímtag,ez régi meglátásom és tapasztalatom nekem,élvén több évtizedet is már, cigányok lakta vidékeken...Szóval hidd el nekem,hogy nem azért nem vagy "jó parti" a cigánynőknek,mert "gádzsó" vagy...Az már csak ÜRÜGY az elutasításra...
2016. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond :) Bocsánat rosszul fogalmaztam, nem engem "gádzsóznak" le hanem általánosságban ez a vélemény megy, hogy "fehérekkel" nem annyira ismerkednek inkább házon belül egymással, falun belül, szomszéddal, család baráttal stb stb. Tehát nehéz bekerülni hozzájuk. Persze itt a rendesebb rétegre gondolok aki dolgozik és van értékrendje. Természetes a nem romák között is van jó és rossz ez nem bőrszín kérdés.


Lehet kapna utánam az egyikük 10 körömmel, csak nem tudom merre szólítsam meg :) Na meg persze senki homlokára nincs írva, hogy rendesen dolgozik, házias, odaadó stb :) Nem baj ha közmunkás én is voltam. Nem szégyen.

2016. okt. 28. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Hááát ennek több oka is van.


Kapásból szeretnek a többi cigánnyal összejönni. Most ha te odamész, akkor jóeséllyel előkerül egy másfélmázsás kancigány "elpusztítalak innen" csatakiáltással. 30 évesen amúgy is elég ökörség fiatal csajra nyomulni... Ha viszont annyi mint te akkor biztos, hogy van ott 1-2 puja meg a másfélmázsás kan a környékén. Ne akard.


Meg hiába "szép" - bár romák közt nagyon kevés a szép, általában akkor azok, ha van a vérvonalban lengyel/német/zsidó is, és nem csak cigányok.


És a cigók se olyanok már, mint veled a seregben... Mára nagyon elpofátlanodtak. Lazán kettévágnak, ha a "nőjüket cseszteted"

2016. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
számolj vele h az első éjszaka után el kell venned
2016. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Titusztitusz ***** válasza:
81%
Érdekes tapasztalataid vannak akkor a téma kapcsán, kérdező...Megint csak azt tudom mondani...Rólam pl.a mai napig is szabályosan seperni kell lefelé a cigánynőket a településen,ahol élek...(Hű...Hogy a nejem mennyit toporzékol miattuk örökösen...Azt nem bánja,ha mondjuk egy csinos fehér nőre visszamosolygok,vagy alaposan megnézem magamnak, de ha egy-egy csinosabb cigánynővel akárcsak egy fél percre is megállok szót váltani,vagy utánafordulok valamelyiknek,hát hallgathatom a dorgálásokat napokig...)A legmulatságosabb ilyetén kalandom cigánycsajjal amúgy még nőtlen koromban történt,jó régen,amikor a hétvégéim még jószerével a diszkókban zajlottak örökösen...Na szóval...Egyik ilyen este a diszkó táncparkettjén megláttam egy egész helyes,és vadítóan öltözött cigánylányt irtó látványosan táncolni...Mivel vidéki diszkókban ugye álltalában mindenki ismer mindenkit,hát rögtön feltünt nekem az,hogy EZT A CSAJT még sose láttam ott a diszkóban...Hát...Néztem egy darabig a csajszit,néztem,aztán mivel furdallt a kíváncsiság,hogy mégis ki lehet ő,hát kinéztem,hogy melyik társasággal van,aztán a vele lévő cigánycsókáktol megtudtam azt idővel,hogy kicsoda-micsoda a csaj,mi a neve,meg hasonló dolgokat...Ezek után visszamentem a saját társaságomhoz...Idővel viszont azt láttam,hogy a csaj sustorog valamit a vele lévő cigány srácokkal,és egyre gyakrabban nézegetnek felém,a csaj meg még rám is mosolyog...Aztán egyszercsak odajött hozzám a csajszi,és csakúgy,semmi átmenet nélkül, szabályosan kérdőre vont,hogy minek kérdezősködtem utána? Erre mondtam neki,hogy azért,mert átkozottul jól táncol,meg amúgyis tetszik nekem...Na...Pillanatokon belül rám szállt az egész banda ezek után,csakúgy fizették nekem az italokat egymás után,meg a csajszi is mászott rám mint az állat...Aztánmeg kis idő múlva az újdonsült "ismerősi köröm" már azon filozofált körülöttem,hogy "mivel énis szeretem a cigánycsajt,meg ő is engem,hát akkor beszéljük meg gyorsan,hogy MIKOR LESZ AZ ESKÜVŐ"...Hű...Bennem csak ekkor tudatosult az,hogy itt valami nagyon nagy félreértés esete áll fenn,úgyhogy gyorsan véget is vetettem a cimboraságnak ezzel a társasággal,de a cigánycsaj még hónapok múlva is felbukkant a diszkóban,és állandóan körülöttem tekergett,és bizony jó sok időbe beletellett,mire sikerült lekoptatnom magamrol...Szóval vannak/voltak ilyen esetek is fehér fiúk,meg cigánynők kapcsán,és én a mai napig is állítanám,hogy amit leírtál kérdező,az messze nem álltalános dolog...Sem régen nem volt az,se ma nem az...
2016. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert a cigány fiúk nem engednek fehér férfit a cigány lányok közelébe.
2016. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
Feltéve persze,hogy az illető cigánycsaj nem a rokonuk...(De ezzel amúgyis minden kan így van...A fehér is,a fekete is,és a sárga is...)Ezt azért tedd hozzá a dolgokhoz...Amúgy a kérdezőtöl kérdezném így, a messzi távolbol,hogy sikerült már beszélgetést kezdeményezni a csajszival? (Hátha visszanéz még ide valamikor...)
2016. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, alaposan átgondoltam hanyagolom a témát minden téren! Igaz azt hallottam vannak rendesek, tanultak, saját albérlet, jó munkahely, csak annyi a differencia, hogy nem kell a csokibarna szoliba járni hanem gyári :) Na mindegy :D Az a pici 150-160 magas lány csak a közmunkásokkal volt, egyszer láttam össz vissz, csak megtetszett. Olyan kis csendes visszahúzódó aranyos volt. Sok a baj ezzel a dologgal ez tényleg látható. Nincs abszolút tapasztalatom ezzel a körrel. Negatív se nagyon hála égnek, pár apróságtól eltekintve mint egy átlag embernél.


Kedves válaszolók: Az van, hogy a fehér lányok között sokszor gerinctelenebb, mocskosabb szintet találtam mint ami "esetleg" a roma lányoknál bejött volna. A legrosszabb lelki állapotba képesek kidobni, otthagyni, földbe taposni. Megcsalni! Miben különb akkor a fehér lány? Még rosszabb is. Annyi, hogy nem kell eltennem a családi ezüstöt (ha lenne) és nem kell átszámolnom a pénzt a tárcámban. Detto ugyan az, csak a fehér lányok ezt mesterien űzik ami a férfiak tönkretételét illeti.


A szenvedély, a forróvér, a lazább "erkölcs" ezek vonzóak voltak nekem, a hűség "állítólag a férfiért tüzön vizen" hol jött értem egy fehér nő tüzön vizen át? Első adandó problémánál lép mindegyik. Igen hát el kell venni meg gyerek, az már durvább, de 35 vagyok lassan kell család ha nem akarok egyedül +r***dni.


Szóval hallottam pozitív dolgokat, jó példákat, de tény ezek az ellenérvek azért súlyosak. Az életem nem akarom tönkretenni egy "LATIN" vonalért.


:-)

2016. okt. 29. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!