Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 közötti nők, ti randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti nők, ti randiznátok vagy járnátok ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
30-hoz közeli, dolgozik, de a fizetése miatt nem engedhet meg magának albérletet, ezért a szüleivel él.
2016. okt. 28. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Bárcsak ez lenne a legnagyobb hibád :D
2016. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak szexre kell valaki, arra jó lesz.
2016. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

az még nem baj, hogy a szüleivel él

viszont egy csomó mindent nem engedhet meg magának, ami nekem természetes, itt már baj lenne

25L

2016. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1) mi a többi hibám? :O

3) például?

2016. okt. 28. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem baj, ha mellette nem eletkeptelen es nem az anyja csinal meg helyette mindent, mert ha osszekoltozunk, en nem fogok helyette megcsinalni semmit es tanitgatni se fogom hetekig, hogyan kell mosogatni meg levest fozni.
2016. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is ezt kérdezem mi a többi hibád? Ez semmi, legalábbis nálam ez semmi negatívat nem jelentene.
2016. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Mi a szakmája és mennyit keres? Lehet, hogy csak nem tudja beosztani.
2016. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában még nem kizáró ok!
2016. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

25 fölött már nem futó kalandot kerestem, hanem a "gyerekeim apját". Szerettem volna egy tartós, komoly kapcsolatot, megállapodni valaki mellett.


Ha egy férfi 30 körül ennyire nem jutott el sehová az életben, akkor nem ő megfelelő számomra.

Nyugodtan le lehet pontozni, hogy anyagias vagyok. ;)


Teszem azt, hogy összeköltözünk. Akkor sem lesz a fizetése több. Eszik, fürdik, égeti a villanyt. Telefonál, netezik, tévét néz... Jó esetben nullszaldósra kijön, rosszabb esetben nekem kell pótolni a közös kasszába.

El lehet így bohóckodni egy darabig, de ahogy írtam, nekem nem ez a célom.

Mi lesz, ha gyereket szeretnénk? Otthon marad GYED-en, és én megyek vissza dolgozni hat hét gyerekágy után? Vagy én maradok otthon, és az ő kevéske fizetéséből vergődünk egy-két évig?

Mi lesz, ha valami miatt elvesztem a munkahelyem? Egyáltalán nem lesz a támaszom a nehéz időkben, mert az ő fizetése egy embernek sem elég.


Másrészt: ebben a cudar világban nagyon sokan vannak, akik nettó 110-120 ezerből albérletet fizetnek, gyereket nevelnek, és meg tudják oldani. Szóval ha neki a külön élés megoldhatatlan, akkor vagy szórja a pénzt, vagy közmunkás.

Egyik sem opció.

2016. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

#9 "Szóval ha neki a külön élés megoldhatatlan, akkor vagy szórja a pénzt, vagy közmunkás."


az eszedbe se jutott, hogy szimplán jó a viszony a szüleivel, 2 generációs családi házban él, elszeparálva tőlük (ő emelet, szülők földszint) és, hogy ebben az esetben semmi értelme nincs a fizetése 60-705át albérletbe kifizetnie? Ez nem pénzszórás???


Nem! Ilyen nem létezhet! Mindenki egy örök vesztes aki nem bérel szobát 30 éves korában, vagy nyomorog lakótársakkal, hanem inkább él a szüleivel.


Végül is nem baj, hogy ilyen a gondolkodásotok, legalább 200%, hogy elkerüljük egymást az életben!

2016. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!