Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Társkeresőn ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Társkeresőn ki merjem írni, hogy én jobban szeretem az izmosabb lábú csajokat (vádli, comb). Vagy ez már túl sok lenne?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, bár értelme úgysincs sok, mert nem mindenkinek jelenti ugyan azt az "izmos". Lásd pl amikor a csajok meg vannak veszve a kockahasért, az 50 kilós gyerek meg feszít, hogy de jó, neki az van...
2016. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, elég kevés az izmos lábú lány, így ha netán egy olyan lányra hajtasz más tulajdonságai miatt, akinek nincs, negatív pontként fogja értelmezni. Arra meg nagyon kevés az esély, hogy egy lány akármi miatt rádírjon, így közönségcsalogató hatása lenne.

Szerintem csak próbálj meg ilyeneket kiszemelni, és majd nekik személyesen mondd ezt el.


25/F

sorstárs :D

2016. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor írd ki, ha ez feltétel, nemcsak szimpla preferencia. Mert ha egyszerűen jobban tetszenek az ilyen lányok, de el tudod képzelni másmilyennel is, akkor a potenciális nem izmos lábú jelöltek kellemetlenül fogják érezni magukat, esetleg azt hiszik, hogy nem is akarod őket igazán, csak szédíted, stb. Nekem is jobban tetszenek a szakállas férfiak, de sosem írtam ki, mert nem feltétel.

Ha viszont tényleg csak izmos lábú lány érdekel, másnak nem akarsz esélyt adni, akkor kiírhatod. Mások is megteszik ugyanezt, csak magassággal, testsúllyal, akármivel.

2016. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:
Írd ki nyugodtan. Az is egy szempont, hogy neked milyen szintű elvárásaid vannak egy társkapcsolatban.
2016. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!