Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az barátnőm szakított velem 1 hete, 2év után úgy beszélt velem, amit nem érdemeltem volna meg. 2x szakított velem mindkétszer én akartam, hogy próbáljuk meg a 3.-nál már nem igazán izgatott a szakítás de azért 2 év az 2 év... Aztán szakítás után felvettem a kapcsolatot 1 lánnyal ha már szingli lettem akkor csajozok egy picit, olyan mélyen elmentek a beszélgetések, hogy elkezdtem hozzá konkrét érzelmeket fűzni és ő is felém, nem akarok senki érzéseivel játszani, nem akarok magamtól eldobni egy olyan személyt akiben újra meglelhetem a boldogságot, de azért az exem iránt is meg vannak az érzelmeim, és a saját háborúmat vívom most magamban. Voltatok már hasonló szzituban, ötletek, tapasztalatok? előre kösz a tanácsokat

2016. nov. 2. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Időszak volt, tovább kell lépni, ez az élet, jön megy, majd jön egy új, addig amig jó nem lesz
2016. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zárjam le a régit és nyissak az újra?
2016. nov. 2. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami magabba megfott azt hagyd is ott kezdj tiszta lappal. Hires mondas egy hires embertol. Ha ket nobe vagy szerelmes a masodikat valaszd mert nem szerettel volna bele ha az elsobe vagy igazan szerelmes. Asszem valahogy igy van :D
2016. nov. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most én is belecsöppentem egy ilyesmi helyzetbe, de itt én vagyok az új lány. A férfi akivel ismerkedem nemrég szakított egy nagyon hosszú kapcsolat után. Eleve nem is akartam ebbe belemenni, de mégis nagyon megfogott és végül mégis bele mentem. Hát nem könnyű eset. Ő is mondta, hogy nem tudja csak úgy elfelejteni az exét én ezt meg is értem, de közben tudja, hogy bennünk sokkal több a közös és úgy gondolja jók lennénk együtt. Szerintem itt az a legfontosabb, hogy légy mindig őszinte vele, aztán majd ő eldönti, hogy el tudja-e ezt fogadni, vagy sem. Én is tudtam mire vállalkozom mikor nekifogtam ennek, és ezt mindig is igyekszem szem előtt tartani, hogy benne van a pakliban, hogy ez így talán nem fog működni, de azért bízom magamban és reménykedem. Mindenesetre az ténylrg fontos, hogy mindig légy őszinte az érzéseiddel kapcsolatban, nálunk is csak így működik.
2016. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!