Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem neten egy csajjal, de már nem beszélünk, akkor felesleges erőltetnem?

Figyelt kérdés
Ennyi volt bennünk? Pedig jól indult. Sajnálom is picit, mert szimpatikus volt. Lépjek tovább vagy...?

2016. nov. 3. 12:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából egy hónapig beszélgettünk.
2016. nov. 3. 12:26
 2/11 anonim ***** válasza:
ennyi
2016. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bővebb kifejtést vártam, mondjuk tőled pont nem. Láttam mit válaszoltál a másik kérdés alá, eléggé unszimpatikus vagy.
2016. nov. 3. 12:32
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát ja ahogy mondja, ennyi.. én kiegésziteném azzal, hogy Nők egy tökéletes modellt, mintát várnak el, ahol nem hibázhatsz. Ha látják hogy picit is megingasz, akkor már nem tekintenek férfinak. Sajnálom, ez van, a nagyszámok ezt mutatják. Még is csak jóval több egyedülálló férfi keresi a helyét mint nő. 2 választása van egy átlagos mai férfinak, ha nőt szeretne. Vagy feszegeti a határokat, kilép a biztonsági zónából, és új alapokra helyezi az életét, magyarán küzd mindennel mindenkivel hogy a saját érdekeit érvényesitse, vagy belátod hogy Nem vagy te superman hogy a földet megmozgasd, bele kell törődni hogy egyedül kell élned, mert különben vergődés van belőle. -és ugye Mindenki elvárja hogy ne legyél nőgyülölő. A sok okos tojás meg ezzel akarja megmagyarázni.. Ne legyél bunkó, mert biztos azért nem jön össze nővel a dolog.. Én azt látom a nagy társadalomban, még mindenki a Nőket Isteniti, nekik lehet, ők csinálhatnak bármit, de te csak egy kis homok szem vagy a tenger fenéken.. És sehogy nem fejezheted ki a véleményed mert elnyomnak, meg egyből Nőgyülölő leszel
2016. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd irj ra es mond el neki az erzeseid es ne itt vard a valaszt mert mi nem donthetunk helyetted.amigy meg az is egy oriasi hulyeseg h a noknek a supermen kinezetu pasik kellenek igen vannak olyan plazacicusok akiknek az kell de azert nem kene altalanositani bar mar kb minden kerdes alatt az csinaljak az emberek ami eleg szanalmas.
2016. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak nem koritek. De neked lehet valami durva serelmed, ha ez neked faj es bunkosagnak tartod.


Vagy hazudjam azt, hogy nem ennyi, hogy megnyugodj?mit kell ezen fejtegetni

2016. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Haha, miféle érzéseket tudnék mondani neki? Legutóbb mikor az érzéseimről beszéltem neki egy picsogó szaralaknak tartott.
2016. nov. 3. 15:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ha hiányoznék neki és érdekelném, akkor keresne.
2016. nov. 3. 15:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen?!ha tudod a valaszt akkor mi a sz**ert kerdezed meg?!:Dfuck logic
2016. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel semmit sem tudunk az előzményekről, nehéz lenne véleményt formálni.
2016. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!