Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell definiálni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell definiálni ezt a dolgot, hogy nincs meg a kémia? Hormonhiány lehet az oka? Érdemes orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
3 év alatt 5 nőtől kaptam meg ezt a dolgot, hogy nincs meg a kémia, mindig ki is lettem e miatt dobva. Kezdjük sorban: 5 nap (szexkapcsolat volt inkább), 2 hónap, fél év, 1 év, 1.5 év. Ez az 5 kapcsolatom volt az elmúlt bő 3 év alatt. Mind az 5 nőnek nagyon bejöttem, állandóan szeretkezni akartak velem. Hozzá kell tennem, hogy 30 vagyok, ők pedig 21-25 közöttiek voltak. Mind az 5 alkalommal megkaptam, hogy mennyire vonzó vagyok stb, jó a szex is, de nem jön az a plusz, az a szikra, az a tűz és emiatt mindig vége lett a kapcsolataimnak. Már arra gondoltam, hogy 5 ilyen csalódás nem a véletlen műve, mert az elődeim (volt párjuk) mind rosszabb férfi volt kinézetre mint én, mégis ott voltak erős érzelmek, felém meg alig. Lehet hormonhiány az oka? Orvoshoz érdemes lenne elmennem? Segítsetek.
2016. nov. 4. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hiányzik belőled a "je ne sais quoi".
2016. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak szófordulat, azt jelenti, hogy nem szerettek beléd. Csak szexre nem lehet hosszú távú kapcsolatot alapozni.

Udvaroltál nekik, hordtad őket a tenyereden? (Ezt se kell szó szeint érteni)

2016. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Orvos ezen nem fog segíteni. Valószínűleg a viselkedéssel lehet a gond, az az oka annak, hogy nem vagy nekik eléggé férfias. A másik lehetőség, hogy az ágyban lehet egészen csapnivaló, erre utal az is, hogy 5 nap szexkapcsolat után kitették a szűrödet.


Egyébként milyen orvoshoz mennél ezzel? Csak kíváncsiságból kérdezem. :)

2016. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze a hormonokhoz, ne menj orvoshoz. A szerelem olyan mint a gyűlölet. Érzelem, amelyet nem lehet befolyásolni, vagy jön, vagy nem. Te nem a megfelelő emberekkel találkoztál össze, majd egyszer téged és a leendő párod is elkapja a gépszíj, akár akarod, akár nem. Addig is várakozz türelemmel, mert úgy sem tudod befolyásolni, vagy siettetni.
2016. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
A kémiát ne szó szerint értsd. Azok mondják ezt a szöveget, akik vagy túl buták megmagyarázni, hogy mi nem passzol vagy nem akarják.
2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy elég gazdag. Kiélvezték a qrásokat, de aztán rájöttek ,hogy van nálad sokkal pénzesebb is elérhető közelségben .A kémia csak mese ,duma,mellébeszélés.
2016. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes látni, amikor az oldalon néhány válasznál páran magukra ismernek és vérszemet kapva nyomkodják a pirosat, de megcáfolni képtelenek a tényeket. :)
2016. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyem a fejed,hogy szó szerint érted,ez aranyos. <3 viccen kívül,tényleg az. Komolyabban:annyit tesz,hogy nem tudnak beindulni rád és ebben szerepet játszik,kinek milyen a személyes illata,ami mindig végigkísér,akkor is,ha fürdesz.
2016. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet egy érzést elmagyarázni. Rengetegen mondják anyukák, hogy ahogyan a kisbabádat szereted, az minden addigi szeretetet felülmúl. Én ezt elképzelni sem tudom.


Pont az egyik barátnőm mondta nemrég, hogy eddig azt hitte, szerelmes volt az előző barátaiba, de most derült ki, hogy nem, mert amit most érez, az teljesen más. Mintha mindig ismerték volna egymást. Egyébként látszik is rajta, nem a szerelem, hanem valamilyen "lelki béke" vagy nem is tudom. Ezt sem éreztem még, nem is láttam őt ilyennek. Mondom, nem az a vakszerelem, hanem sokkal több. Amikor egymásra vagytok hangolva.

2016. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Igazából ellehet, csak sok ember nem tudja. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy nem lehet elmagyarázni a maghasadást. Sok ember valóban nem képes rá, ettől még ellehet magyarázni.
2016. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!