Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni normális pasit, aki nekem tetszik és nem csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

tudom nem vagyok elkésve meg ilyenek

de már frusztrál, hogy 20 évesen még mindig nem volt egy normális randim se :D

szépnek tartanak egyébként

nekem elsősorban a kidolgozott testű, ápolt férfiak tetszenek, akik magasak

tudom, biztos magas "elvárások" :D de gondolom más is úgy van vele, hogy inkább azzal ismerkedik aki tetszik is neki...

nade, az ilyen típusú férfiakból merre vannak a normálisak?:D


2016. nov. 7. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Te ismersz olyan gorillát amelyik szelid? Sajnos fizikailag képtelenség, hogy te kigyúrt emberhez egy puhapőcsü kedves srác párosuljon és ilyet találj
2016. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

azt tanácsolom, amit a nők szoktak mondani fordított esetben.


add lentebb az elvárásaidat.

2016. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Totális zsákutca............
2016. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Tény, mindenki úgy van vele, hogy azzal ismerkedik, aki tetszik. Ilyen típusú férfiakból van bőven. Az más kérdés, hogy hasonló szintet várnak el, aminek te még a közelében sem vagy. Szerinted, mégis miért téged akarna egy ilyen pasi, ha a te szinteden leírva talál magának egy sportos, ápolt, magas csajt, aki szebb, mint te? :)
2016. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

"nekem elsősorban a kidolgozott testű, ápolt férfiak tetszenek, akik magasak"

Na ne...

2016. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

na állj :D

én is magas vagyok, jó testem van és szép arcom :D

az már más, hogy válogatok :D de azért válogatok, mert megtehetem :D a normális pedig nem egyenlő azzal hogy papucsként viselkedik

csupán annyi, hogy ne csak szexre kelljek neki

2016. nov. 7. 20:03
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

"nekem elsősorban a kidolgozott testű, ápolt férfiak tetszenek, akik magasak"


Nekik meg nem te. :D De most komolyan, ha ilyen kikötésekkel indulsz neki az ismerkedésnek, milyen lelkületű ember lehetsz? :O Ez azért nem semmi. :/


Bocsi, de elsősorban magadon kéne picit állítani és tuningolni, aztán támaszthatsz mások felé ilyen elvárásokat. Hiába szép egy alma, ha belül rothad.

2016. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen srácok is normálisak, csak valószínűleg te nem vagy nekik elég jó. Nekem is tetszenek, de nem gondoltam sose úgy, hogy nekem épp náluk kéne próbálkoznom, mert tudom, hogy nem nézek ki annyira jó csajnak, mint amennyire ők jó pasinak. Viszont ennek ellenére volt már olyan, aki kezdeményezett nálam. Ugye az edzőterem egy olyan hely, ahol én is, és ők is megfordulunk. Aztán sose lehet tudni, mikor ki után ;)
2016. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Én is mindig ezt a kérdést tettem fel pár éve (bár én magamban)...és végül jött a szerelem... kár a sok költői kérdés ide, amikor mindig mindenki talál előbb vagy utóbb párt magának... Hihi
2016. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

"az már más, hogy válogatok :D de azért válogatok, mert megtehetem :D"

Ja, megteheted! :D Azért írtál ki kérdést arról, hogy még egy randid sem volt.

Vagy gyenge trollkérdés vagy irreális önképed van.

2016. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!