Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg lehet szokni a túlsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni a túlsúlyos testalkatú nőt, ha engem az taszít?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy nővel, aki belsőre nagyon bejön, de zavar a nagy teste. Én a törékeny testalkatú nőkhöz vonzódom.

2016. nov. 8. 08:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

nem fog menni.

a mondás is fordítva van: külső megfog, belső megtart.

ne erőltesd.

2016. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogod tudni megszokni. Szívesen.
2016. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha fontos vagy neki, akkor lefogy. Egyébként hagyd.
2016. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Miért kéne azért lefogynia mert a kérdező a nádszálokra bukik?

A kérdező keressen vékony csajt a lány akivel megismerkedett pedig lefogy majd ha ő jónak látja.

Szerintem ha valakinek a kedvéért fogysz le az egyrészt nem lesz tartós másrészt minden vitánál elő fog jönni hogy miattad csinálta ezt is. Olyan párt kell találni akit nem akarsz egyből átformálni.

Ha nagyon nem stimmel a csaj külseje azzal amihez vonzódni tudsz akkor esélytelen a dolog. Apróbb kompromisszumokat lehet kötni de fölösleges úgy nekiugrani valaminek hogy egyenesen undorodsz a testétől.

2016. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Kizártnak tartom.
2016. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Meg kell neki őszintén mondanod, hogy bocs, nem vonzódom hozzád, mert a törékeny testalkathoz vonzódom. Ha értelmes, akkor meg fogja érteni.


Viszont ez is hülyeség, amit itt vmelyik alsó írt, hogy jűj, ha fontos vagy neki, akkor lefogy. Istenem. Értelmes ember nem másért fogy le, hanem magáért, ha akar. Plusz akinek egy alig ismert ember annyira fontos, hogy miatta bármit megtenne, az egy debil.

2016. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
6, Én írtam. Nem hülyeség tapasztaltam. Az első szerelmem picit duci volt. Mindketten úgy láttuk sem esztétikailag, sem egészségügyileg nem előnyös. Jött velem sportolni. Fél év múlva jobb teste lett mint a nők 95%-nak. Igaz, ehhez mindkettőnk akarata kellett. Ha valaki szeret kövér lenni akkor nyilván nem fogy le senkiért.
2016. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Ne megszokni akard, hanem elfogadni. És igen, el lehet fogadni. Tapasztalat.
2016. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
A nő majd talál egy normális férfit, aki tudja szeretni, téged meg majd sorra otthagynak a nádszálkisasszonyok kigyúrt BMW-s csávókért, és majd ha 40 évesen egyedül fogsz lakni a kutyáddal, jó lenne egy testes nő, csak akkor már késő bánat lesz...
2016. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az a "ha szeret, lefogy értem" dolog relatív. ha mondjuk 10 év házasság után meghízom, és a férjem szóvá teszi, elképzelhető, hogy fogyok a kedvéért, amennyiben ez jogos (értsd: ő maga is jól tartja magát cserébe). De ha 2 hete megismertem egy pasit, akivel ha összejövünk is szakíthatunk 3 hónap múlva, ezért szerintem fölösleges lefogyni, és vissza is hízod, ha szakítotok, mert nem magadért tetted.
2016. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!