Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változnom kéne, de honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változnom kéne, de honnan tudjam, hogy mit?

Figyelt kérdés

Mit kell ahhoz nekem változtatni, hogy a legtöbb nőnek bejöjjek? ( most nyilván írnátok, hogy minden lány mást szeret, de valljuk be, hogy a legtöbb lánynak hasonló igényei vannak, aztán abból lehet válogatni ) [ illetve ne jöjjetek merci és bmw-s válasszal ]


Tehát min változtassak? Van jópár sikertelen randi a hátam mögött, illetve van, akinél a randiig se jutok el?


Honnan lehet megtudni, min kellene változtatnom?

Általában min lehetne fejlődni, ami a nőknek bejön?



2016. nov. 13. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Nem lehet mindenkinek tetszeni, erre sosem volt és sosem lesz semmilyen módszer.


2. Ne legyél önző. Ahelyett, hogy azon filóznál, hogy min kéne változtatnod ahhoz, hogy TE MEGKAPJAD amit akarsz, kicsit elgondolkodhatnál rajta, hogy te mit tudsz adni másoknak? Legyél önmagad, ne félj önmagadat adni és ezzel gyarapítani mások életét. Majd találsz úgy is olyan nőt, aki ezt értékelni fogja.

2016. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Fogj bele az önfejlesztésbe, olvasgass PUA anyagokat (lehet lepontozni), sok minden fent van a neten, ami hasznos.

Meg még a Kulcs a nőkhöz c. könyvet tudom még ajánlani, nagyjából összefoglalja a lényeget.

Viszont készülj fel, hogy a gyakorlatban elsajátítani nem lesz egyszerű, rengeteg gyakorlás kell hozzá, és elszántság. (nekem ez nincs meg sajnos)

2016. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
változtass a frizurádon a nézéseden meg a járásodon,mert minden nő, lány, kislány azt nézi.mind egyformák .klonok.évától lett mind és ádámtól.
2016. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# Imádom, mikor beírom, hogy a legtöbb nőnek, erre valaki visszaírja, hogy nem lehet minden nőnek tetszeni -.-

Nem minden nőnek, hanem a többségben....


2# Önfejlesztés mit jelent pontosan? Mit kellene fejleszteni?

Ezek az irományok jók, hasznosak? Nekem néha úgy tűnik, mintha nem élőlények lennének benne a nők, hanem állatok, hogy ösztön alapján irányítjuk őket.


3#

Honnan tudjam milyen frizura állna jól? :)

Nézésen és járáson hogy lehet változtatni? Ezt nem értem.

2016. nov. 13. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor ajánlom melegen kisgoró irományait.abból megtudod.
2016. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
figyelj, lebeszélni a bugyit a csajokról csak duma kell, semmi egyéb...
2016. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

#2es vagyok az önfejlesztés alatt azt értem, hogy fejleszd egyrészt a személyiségedet, (tehát ne törjön le a kudarc, a nőktől függetlenül is jól érezd magad stb. vagyis hogy szert tegyél arra a hozzáállásra, amivel vonzó leszel a nőknek. ) másrészt pedig hogy tudjad mi kell a nőknek, mi az ami vonzalmat ébreszt bennük pl. ezért is vonzódnak a rosszfiúkhoz a lányok, mert bennük vannak meg az a bizonyos stílus (ami persze nem egyenlő a bunkósággal)

És sok iromány hasznos igen, persze ez nem jeletni azt, hogy tárgyiasítani kellene a nőket, ha egy boldog párkapcsolat a célod, akkor annak eléréséhez használd fel a dolgot.

meg persze az alapelv a lényeg, nem az hogy dadogva elmondod ugyanazt a szöveget, amit ezekben írnak példaként.

2016. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nőktől függetlenül jól érzem magam ez bejön a nőknek? :O
2016. nov. 13. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Ugye ez csak troll kérdés?

Igen, az önálló, egészséges önbizalommal rendelkező pasik jönnek be, nekünk, nőknek. Azok, akik nem farokfelcsapva futnak minden suna után, mert csak úgy teljes az élet, ha van lyuk...


De nem értem, mi ezen olyan nagyon meglepő. Bizonyára neked sem azok a hölgyek jönnek be, akik rimánkodva mennek el bármelyik pasival, csak legyen végre, aki gerincre vágja őket, mert férfi nélkül ők nem érnek semmit...

2016. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Őket megdugnám :D
2016. nov. 14. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!