Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a nőknek/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek/férfiaknak az iskolai végzettség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Diplomás családból származom, mindenkinek volt/van rajtam kívül. Elég nehéz gyerekkorom volt,depresszió, szorongás, stressz. Már kezdek belőle kilábalni, de nem is ez a lényeg, hanem az,hogy (jelen esetben) a nőknél mennyire számít az iskolázottság? Nem jártam egyetemre, maximum büfészakokra tudtam volna bejutni (ne vegye magára senki), aminek én nem láttam értelmét. OKJ-s végzettségem van, hiányszakma, a fizetés is jobb,mint az átlag. Értelmes, kultúrált embernek tartom magam, jóképűnek tartanak mások. Amiatt,mert lusta voltam tanulni, valamint későn érő voltam (és ezeket félig magamra is vállalom) és nem vettem komolyan a dolgokat, nem nagyon tudtam megfelelő partnert találni. Mert mindenki, akivel "egy szinten lettem volna" szellemileg, egyetemre jár/járt(még fiatal vagyok). Szóval ez lenne a kérdésem, ennek a túlgondolt gondolatmenetnek végén, van esélyem a "magasabb szinten lévőknél"?

2016. nov. 14. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
57%

Nekem számít, de én is kandúr vagyok. Egyébként nekem is depresszióm, szorongásom és szociális fóbiám van, mégis sikerült valahogy lediplomáznom, egy elég nehéz szakon.


Igaz a szüleim kihajtották belőlem úgy, ahogy a többi dolgot is...


Egyébként szerintem van esélyed, ha normális vagy. Láttam már nem egy olyan párost, ahol a férfi szakmunkás, a nő pedig ""értelmiségi"".

2016. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 Diavolino44 ***** válasza:
69%

Szerintem sosem késő tanulni en elmúltam 30 de ujra tanulni fogok. :) alig várom.

Szerintem egyáltalán nem fontos, ha olyan lanyok jönnek be, akik szinten kevésbbé műveltek. En pl nem igazan tudok beszélgetni, felszínes dolgokról, egyszerűen nem erdekel. S az ilyen nőknek nem is igazan jövök be. Tenyleg nagyon szep 238.dik cipő de ezzel az információval mit tudok kezdeni? Ha értelmes nőre vágysz, es ezt fontosnak tartod, akkor olvass. Ennél jobb tanácsot ugy sem lehet adni.

2016. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
76%

azért mert egyetemre járt magasabb szinten van ?

azzal jössz össze akivel akarsz.. szerintem

2016. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

Utolsónak : Azért írtam idézőjelben, mert nálam annyira nem számít,hogy ki hova járt, mit tanult. Vannak átlagon feletti, értelmiségi barátaim és 4 osztályt végzett is. Az számít,hogy ki milyen ember.


Első válaszolónak üzenem,hogy szép teljesítmény, és gratulálok, csak ugye sajnos mindenkinél máshogy jön ki. Van, aki nem beszélget senkivel és öngyilkossági kísérletei vannak, vagdossa magát, valaki meg rosszul tanul és bármi mással foglalkozik, kivéve azzal,amivel kellene.

2016. nov. 14. 18:07
 5/62 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak :

Nekem is főleg ez a bajom, hogy nem az az "osztály" érdekel, ahova egyébként tartozom (mások szerint). Az egyetemre járó lányok általában lenézik ,aki nem egyetemre jár. Oké,hogy az értelemhez, valamint az iq-hoz nincs köze a sulinak, szerintem ezzel mindenki tisztában van, de a legtöbb lány,aki nem egyetemre jár a környezetemben teljesen messze van tőlem érdeklődési körökben...

2016. nov. 14. 18:09
 6/62 anonim ***** válasza:
0%
4: Nekem is volt öngyilkossági kísérletem. Az viszont tény, hogy soha nem vagdostam magam.
2016. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
78%

Az exem diplomás volt hatalmas lexikalis tudassal teljes felsőbbrendű érzéssel, nulla empátiával, nulla felelősségérzéssel,sok éven át munka nélkül de meg van győződve arról, hogy mindenki más a hülye és túl sokat tud azért nem alkalmazzák.

A mostani párom szimpla szakmunkast végzett mégis sokkal életképesebb....

Szóval nincs garancia arra, hogy egyetemi végzetséggel "jobb partit" csinálunk....

2016. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
89%

Látszik, hogy nem jártál egyetemre, mert ha jártál volna, akkor tudnád, hogy az egyetemisták között is sokan vannak, akiknek mérhetetlen sötétség uralkodik a fejükben. Nincsenek sehány szinttel se feljebb, így általánosságban beszélve.

Én egyetemre járok, a barátomnak meg szakmája van. És? Igen, van, amiben sokkal okosabbnak számítok nála. Más témában meg én vagyok olyan buta, mint a tök, ő meg nagyon is ért hozzá. :D Egyikünk se nézi le a másikat, ha az kérdez valamit, vagy épp embertelen marhaságot talál mondani (én például megkérdeztem tőle, hogy egy volt hány amper, illetve még a legprimitívebb fejben számolós dolgokat is tőle kérdezem meg, mert nekem nem megy... Ő meg a Göncölszekér kivételével egy csillagképet se tud felismerni, és nem tud kettőnél több mondatot leírni angolul.)

Annyi a trükk, hogy soha nem nézzük le a másikat azért, mert valamit nem tud (MINDENKINEK van olyan téma, amiről lövése sincsen), illetve bátran merünk kérdezni a másiktól, így tök jó hatással vagyunk egymásra, sokat tanulunk egymástól.

Ha sikerül így hozzáállni, akkor nem lehet akadály. Abban a pillanatban, hogy valaki felsőbbrendűnek, vagy alsóbbrendűnek érzi magát, halott ügy a kapcsolat.

2016. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
"Oké,hogy az értelemhez, valamint az iq-hoz nincs köze a sulinak, szerintem ezzel mindenki tisztában van."
2016. nov. 14. 18:28
 10/62 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon fontos! Nekem nem kell, egy 8 osztályos, funkcionális analfabéta, primitív,igénytelen nő!Fúj!
2016. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!