Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a hiba?

Figyelt kérdés

Lassan 24 évesen jutottam el oda, hogy szembenézzek azzal hogy eddig még soha sem szólítottak le, vagy dícsértek meg csak úgy, hogy szép vagy, jól nézel ki, vagy egyszerűen egy idegen kezdeményezzen random egy egyszerű helo-val. Irtó nyitott, jó humorú energia bomba vagyok, aki mindig mindenkinek szívesen segít. Igényesen öltözködök, mindig belőtt haj, smink, szép magassarkút viselek. Esküszöm gógyim is van, bárkivel hamar szótértek, sőt saját magam tartom el. Nem vagyok pökhendi,lenéző sem semmi egyéb, egy irtó közvetlen személyiség vagyok. És tényleg nem tudom,hogy ezek alapján én rontom el vagy csak eddig rosszkor voltam rossz helyen. Elszomorító.

Privát üzenetet nem nagyon kérek mert nem ilyen formában, szeretném megtalalni az igazit és főleg nem ilyen kiszolgáltatott helyzetben. Csak válaszokat szeretnék, mert már kezdem feladni.

Puszi ha szánsz rám időt 💕



2016. nov. 14. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hmmm, egy halom jó tulajdonság...Hol vannak a negatívak?


Amúgy ha a fent leírtak mind igazak, akkor talán az lehet a baj, hogy túl jó csajnak tartanak ahhoz, hogy közeledjenek feléd, bár ez a mai világban azért nagyon ritka, szerintem nincs is ilyen. Esetleg úgy gondolják, hogy sok energiát kéne beléd fektetni, mire ágyba vihetnének és ezért inkább meg sem próbálják azok, akik amúgy megmernének szólítani.

2016. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel,csak én 25 éves vagyok. Kezdek beletörődni,hogy nincs normális pasi,és egyedül maradok.
2016. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nyilván vannak rossz tulajdonságok is, amiket azért nem írtam, mert első blikkre úgy sem jön ki.

Pl.:

Hajlamos vagyok a hisztipisztire, félre tudom érteni a dolgokat és hamar tudok sértődni. Viszont ha kitartóan dobálsz a szoba egyik sarkából csokit akkor a világ legboldogabb embere vagyok! 😂 nem csak viccelek.

Nem tudom, azért nem tartom magam jó csajnak csak pl látom hogy igényesebben fel tudok öltözni mint a mackó gatyás mamuszos búbolt hajú lányok. Bár tény szinte kivétel nélkül van az oldalukon egy egy férfi. Amire én nem vagyok irigy csak tényleg azt nem tudom, hogy miért nem kaptam még az életben egy kacsintást, egy mosolyt vagy egy sziát.

Fene tudja talán csak velem lesz a baj.

2016. nov. 14. 18:56
 4/24 A kérdező kommentje:

#2 igen én is.

Mondjuk egészen el vagyok, de azért néha jót tenne az önbizalmamnak legalább egy nyavalyás mosoly a masik nemből 😁

2016. nov. 14. 18:57
 5/24 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyi jutott eszembe, hogy erre a kérdésre nem lehet jó választ adni, csak spekulálni. :D Neked kell rájönnöd a hiba okára.
2016. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azt tudom elképzelni, hogy egyszerűen túl jó nőnek látnak, és megközelíthetetlennek. Arra gondolhatnak, hogy fölösleges bármiképpen is próbálkozni nálad, úgyis lepattannak rólad. Amúgy meg a túl tökéletes külső egy szint fölött ijesztő is lehet, nem jó ha az ember mindig olyan, mintha skatulyából húznák ki. Pasik arra gondolhatnak, hogy nálad túlzottam magas a mérce, és nem tudnak vagy egyszerűen nem is akarnak ennek megfelelni, inkább keresnek egy bájos, hétköznapibb lányt...
2016. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát persze, a személyek tényleges ismerete nélkül szinte lehetetlen. Csak már itt is megkérdezem , mert azt látom mindenhol komolyan hogy (najo tudom ez egy mém de nagyon real) ő kapcsolatban őt eljegyezték ő házasodik stb. Nekem meg tényleg egy kis léleksimi sem jár. Hát hogy is van ez kérem?!

Akarom a csillámpor és a vattacukor felhőt ami akár egy hétfő esti vásárlás alatt érne, miközben válogatom a pomelot a Tetyóba ! 😂

2016. nov. 14. 19:12
 8/24 A kérdező kommentje:

#6 ooo édes istenem. Nem értem. Akkor mi a fenét kéne csinálni?

Ooo ha tudnák, hogy csak egy irtó egyszerű lány vagyok, aki a lányos külső mellett imád focizni meg horgászni. 😂

Asszem megyek venni holnap gumicsukkert meg esőkabátot.

2016. nov. 14. 19:18
 9/24 anonim ***** válasza:
képet vagy nem igaz
2016. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Rohadjak meg ha értem hogy itt miről van szó...


De hát én csak egy egyszerű pasi vagyok. Szex, sör, foci és ezzel ki is fújt.

2016. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!