Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hiányos vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos vagyok a nők területén! Megszólitani se merem őket, nem tudom mit kell mondani. Könyveket kellene olvasnom hogy változzak? Az segítene? Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanmar, mi is ugyanolyan emberek vagyunk...
2016. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak elérhetetlenek vagytok!
2016. nov. 14. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogy kell érteni az elérhetetlent?
2016. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincsen esélyem nálatok!
2016. nov. 14. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

mi az, hogy nincs esélyed?


1. a szépség relatív, kinek mi a szép!

2. nem vagyunk földönkívüliek, úgyhogy szólítsd meg nyugodtan a csajokat, de ha gyáva nyuszi akarsz lenni egész életedben, akkor inkább menj papnak, mivel ott nem kell nőkkel ismerkedned

3. túl negatív a hozzáállásod, egyáltalán próbáltál már megszólítani lányt is valaha, vagy nem?

4. igazán kíváncsi vagyok a külsődre, úgyhogy légyszi dobj priviben egy képet, és elmondom, hogy számomra milyen vagy

5. gyakorolj és gyakorolj! ennyi

2016. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Segítene. Meg az is, ha érdekelnének a hírek, a világ körülötted. Akkor lenne beszédtémád és jobban ki tudnád fejezni magadat.
2020. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam, bár nekem barátaim se voltak, így először arra fókuszáltam. Bármilyen esemény volt, igent mondtam, akinek tudtam segítettem, idővel lettek kapcsolataim. Sok ember lemorzsolódott, ugyanakkor lett pár nagyon jó barátom, akikkel rendszeresen közös programot szerveztünk. Rajtuk és az eseményeken keresztül új embereket ismertem meg, többek közt a lány barátaikat/barátnőjüket, akikkel így tudtam beszélgetni és oldódni. Később társkeresőn és személyesen se okozott gondot a kommunikáció.
2020. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is önbizalomhiányban szenvedtem egy betegség miatt, aztán a gyógyulásom után is évek kellettek, hogy rendbejöjjek.


Nekem az segített, hogy rájöjjek, hogy nincsen veszítenivalóm, kizárólag nyerhetek, ha megszólítok egy csajt: nincsen barátnőm, ha visszautasít, akkor csak ugyanott vagyok, mint 1 perccel azelőtt. Viszont, ha megszólítom, akkor esélyt adok magamnak, hogy összejöjjek vele, és így hatalmas lehet a nyereség.


Először plázákban kezdtem, és olyan banális dolgokkal teszteltem magamat, minthogy szexi csajoktól kérdeztem meg, hogy mennyi az idő vagy hogy merre van egy adott bolt.


Utána már megpróbáltam velük beszélgetni, és mértem stopperral, hogy mennyi időt tudok vele beszélgetni. 6 hónapba telt, mire sikeresen megszereztem egy csinos csaj telefonszámát.


Az, hogy megtanítottam magamat arra, hogy legyőzzem azt a stresszt, hogy hogyan tudok megszólítani egy nőt, nagyon nagy önbizalmat adott nekem, pedig egyáltalán nem vagyok jóképű.

2020. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Természetesen kell viselkedni és úgy beszélgetni mindenféléről,

mint akár a barátaiddal, ismerőseiddel.

2020. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nekem sose fog menni a csajozás. :(
2020. júl. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!