Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbeszéltük, hogy november...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy november elején találkozunk. Mégis én kezdeményezzem nő létemre a találkozót?

Figyelt kérdés
Egy hónapja chat-elek egy férfival, aki azt mondta, hogy csak akkor akar találkozni velem, ha már elváltam. Ez megtörtént november 10-én és bár érezhette rajtam, hogy sajnálom ezt az egészet, hogy elváltunk a férjemmel, de mégis nem értem, hogy miért nem mondja, hogy: na ekkor és ekkor itt találkozzunk? Én nő létemre hogy kezdeményezzem az egészet? Úgy érzem ez a férfi dolga. Lehet, hogy érzi rajtam, hogy egy kicsit megzavart ez az egész, hogy a tárgyaláson találkoztam a férjemmel és jól érzi, hogy nem teljesen közömbös még a számomra. De új életet akarok kezdeni és tényleg szeretnék ezzel a férfivel találkozni. Mit tegyek?
2016. nov. 15. 06:21
 1/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Ezt most szerintem rosszul érzed... Te válltál el, így hozzád kell igazodni, neked kell irányítani a folyamatokat... Bár Te most új életet akarsz kezdeni, és ezt a görcsösséget érzi rajtad... Nem túl szerencsés ez így ilyen hamar...
2016. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fél éve különélünk a férjemmel és bár érzelmileg egy kicsit még elhamarkodott a dolog, de szerintem már elég idő eltelt ahhoz, hogy túllépjek rajta.
2016. nov. 15. 06:57
 3/9 anonim ***** válasza:

"de szerintem már elég idő eltelt ahhoz, hogy túllépjek rajta."


És ezt neki ugye onnan kéne tudnia, hogy a gondolatolvasás képessége alap elvárás minden férfitól...


Miért olyan totál elképzelhetetlen a legtöbb kislány számára, hogy ha akarnak valamit egy férfitól, akkor nekik is ér lépni és tenni is érte? (bocs, de ha magadtól ez ennyire idegen gondolat, akkor nem tudok rád nőként tekinteni, csa kislányként)


De ha magadtól ez a fajta életképesség nincs meg, akkor legalább a másik szemszögébe való minimális belegondolási képesség lenne meg: a másik mégis honnan a manóból tudhatná, hogy te már készen állsz-e a válásod után belevágni egy új kapcsolatba vagy sem?

Márpedig ha ő csak egy picit is rendelkezik valamiféle érzelmi intelligenciával, akkor amíg nem érzi azt, hogy készen állsz, addig nem igazán fog próbálkozni.


Szóval itt te vagy olyan pozícióban, hogy tudsz kezdeményezni, mert te tudod eldönteni, hogy itt van-e már az ideje vagy sem az új kapcsolatnak.

2016. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, a nők nem kezdeményezhetnek találkozót? Ugyanolyan ember vagy, mint a férfi, vagy valami istenségnek gondolod magad?
2016. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nő létedre? Mi az, hogy NŐ létedre? Szállj már le a földre!!!
2016. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Én nő létemre hogy kezdeményezzem az egészet? Úgy érzem ez a férfi dolga."


Végül is igazad van, neked nő létedre a szülés és a főzés a dolgod.

2016. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Látom nem erősséged a nemi egyenlőség.


Amíg így állsz hozzá, hogy "az a férfi dolga" addig ne lepődj meg, ha pont olyanokba futsz bele akik majd neked is kijelölnek pár "az a nő dolga" dolgot. Szexistára szexista a válasz.

2016. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem - 3-szor kértem, hogy beszéljük meg konkrétan, hogy mikor és hol találkozzunk, de nem reagált rá. Én meg nem fogok egy férfi után se futni és nem akarok erőszakosan nyomulni.
2016. nov. 16. 05:32
 9/9 BlackSword ***** válasza:

"3-szor kértem, hogy beszéljük meg konkrétan, hogy mikor és hol találkozzunk"


Ez annyira semmitmondó... Ha valóban akarsz valamit akkor azt írtad volna hogy: figyu pénteken szabad vagyok, összefuthatnánk mondjuk 3 körül a xxx helyen

2016. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!