Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér férfinak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér férfinak, aki közmunkás, tényleg olyan lehetetlen a csajozás az átlagos nőknél?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki eléggé macis (130 kg) és egy hivatalban közmunkásként irattározó már 6 éve, kb azóta barátnője sincs. Mindig mondom, hogy csajozz már be, de ő azt mondta hogy nehéz barátnőt találni egy ilyen pasinak, mit ő. Mindig mondom, hogy akkor változtass, de Lefogyni nem akar, mert így érzi jól magát, illetve munkahelyet sem akar váltani, mert szereti a kollégákat.

Egyszer megmutatta milyen nők jönnek be neki....háát szerintem teljesen átlagos lányok, egyáltalán nem az a nagyon csinos fajta, jóó igaz vékonyak mind.


2016. nov. 15. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

"Lefogyni nem akar, mert így érzi jól magát, illetve munkahelyet sem akar váltani, mert szereti a kollégákat. "


Akkor így járt. Éljen a kollégáival.

2016. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát azért valami vonzót fel kéne neki is mutatnia... mármint annyit tudunk a kollégádról, hogy rosszul keres, és elhízott. Ez alapján én min átlagos lány valahogy nem indultam be.
2016. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves figyelmes mondjuk. Valóban olyan megértő jó lelkű embert még nem láttam mint amilyen ő :)
2016. nov. 15. 18:41
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha magához hasonló nőt keres, és megelégszik vele, szerintem nem lehetetlen. Nem feltétlen a vékonyságra gondolok.
2016. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Közepes szintre kellene csak lefogynia, ha elég magas, akkor a 105 kg már eladható "normálisnak". Én el tudtam. Igaz magas is vagyok és nem a pofám dagadt hanem leginkább hasra hízok.


Váltani meg lehet, de még jobb, ha valami olyat tesz amiben jó. Annál több nem is kell.

2016. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Hmm...

Szóval el van hízva, de ő is vékony barátnőt akar.

Ezt hívják úgy, hogy szívás.

2016. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

#6


De kövér nőnek simán "jogos elvárás" a sportos-gizda férfi ellentétes kérdéseknél. De szép dolog az egyenlő elbírálás.

2016. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7-es, mutasd meg, hogy én ezt hol írtam!
2016. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

#8


Te nem, de rendszeres, általános vélemény itt az oldalon.

2016. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

9:

Mindenki azt kapja, amit meg tud szerezni magának.

2016. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!