Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Problémás társkeresési fotók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás társkeresési fotók. Ez mire jó?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon elkezdtem beszélni egy csajjal. Csak egy fotója volt . Két nő volt rajta. Egy feltűnőbb csinos és egy molett akit észre sem vesz az ember. Egy idő után kértem másik fotót is. Kiderült a molett csajjal ismerkedem...

Mire jó ez a megtévesztő fotó? Tényleg nem értem. Más is tapasztalt már hasonlót?


2016. nov. 18. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Úgy őszintén gondolhatod volna, hogy egy feltűnően csinos nő, nem egy olyan képet rak ki társkereső oldalra, amin egy molettebb nő áll mellette...
2016. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1, Nem gondoltam. A képen volt még pár egyéb ember is a háttérben(nyaralási fotó lehetett), de bárki ránéz a fotóra akkor a központban a csinos nőt látja. A molett kicsit "szélebbre" volt.
2016. nov. 18. 12:11
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez egy jó lecke volt. Ha többen is vannak a képen, akkor biztos a kövér rakta ki. :)
2016. nov. 18. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
mondjuk én jelenteném...vagy nem fontos, hogy msának visszaél a képével?
2016. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Olyat miért csinálnak, hogy társat keres, egyedülálló és egy faszival smárol a képen ?
2016. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5, ott legalább lehet tudni kié a profil. :)
2016. nov. 18. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Az igazi kérdés inkább az-e, hogy amíg azt hitted, hogy a "jónő" ül a túloldalon, addig bejött-e a stílusa, szívesen ismerkedtél vele? A kérdésedből úgy tűnik...


...na látod, pont ezért tesz ki megtévesztő fotót. Ugyanis valószínűleg tisztában van vele, hogy hiába a "belső értékek", kép alapján le sem sz-rja az, aki amúgy szívesen beszélget és ismerkedik vele. Itt az élő példa.


(Nem akarok parttalan vitába belemenni, nem savazásnak szántam, nyilván nem vagy köteles tovább ismerkedni, ha nem csíped a moletteket, meg semmiképp sem jó dolog, hogy kapásból megtévesztéssel kezdi, de ettől függetlenül a fenti egy - nagyon is - lehetséges motiváció.)

2016. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy ez valamiféle személyiségteszt... Egy "normális" ember automatikusan rákérdezne, hogy melyik ő a kettő közül, aki viszont a saját fejében él, az - attitűdjétől függően - kiválasztja, hogy szerinte kivel levelezik.
2016. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a masik is o. 20evvel ezelott.amikor meg vekony volt.
2016. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

És nem jutott eszedbe megkérdezni, hogy melyikőjük ő?...


Egyébként azt tudom mondani, amit az egyik előttem szóló. Ha valaki tudja, hogy nem kifejezetten előnyös a külseje, akkor próbál úgy érvényre jutni, hogy elsőként inkább a belső értékeit lássa valaki. Mert valakinél működik az, hogy ha megkedveli, élvezi a társaságát valakinek, akkor egy idő után már az is elég, ha egy fokkal jobb az ördögnél.

2016. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!