Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csináltok ha elmegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha elmegy a kedvetek randi után a lánytól?

Figyelt kérdés
Most találkoztunk egy lánnyal, azelőtt beszélgettünk neten, de látásból is ismertük egymást, viszont elkezdtünk beszélni, elég jól kijöttünk, örültem is, de hogy találkoztunk, valahogy kicsit másra számitottam.. az az igazság hogy fura volt, nem mondanám hogy meggyőzött 100%ban ez a lány, viselkedésileg, stilusilag se. Viszont mikor eljöttünk, ugyanúgy beszélt, irt nekem a lány mint azelőtt, ugyanúgy beszélgettünk mint azelött.. persze én már nem irtam annyit, jelezve a nem tetszésem, nem tudom, hova tegyem az ilyet? mit csináljak? nem szeretném megbántani sem.
2016. nov. 20. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy számodra nem lehet több haverságnál, mert nem érzel többet. Ne haragudjon, de ez van.
2016. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbántod vagy sem, ha nem jön be, illetve nem akarsz tőle semmit, akkor mondd meg neki. Mindenkinek szembe kell néznie az ilyesmivel még akkor is, ha nem esik jól...
2016. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, add a tudtára, hogy nem győzött meg. És azt is, hogy pontosan miért, hátha ez később visszaköszön és megváltozik.
2016. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Írd azt neki, hogy bőrkeményedéses talpú nőkkel nem foglalkozol.
2016. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem chatelek sokat (vagy szinte egyáltalán) első találkozó előtt.
2016. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Chaten mindenki másnak latszik mint élőben sajnos, a chatben sajnos benne van a képzelő erőd is, azért más mint élőben.


Tapasztaltam már vagy 100x , 29F

2016. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy nem szeretnél tőle többet barátságnál.

Az a tiszta. Az elég gáz, ha valaki csak úgy eltűnik...Érted.

2016. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki őszintén hogy te nem szeretnél tőle semmi komolyat. Jobb minél hamarabb tisztázni, hogy ő se élje bele magát semmibe.
2016. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!